Septembrová kasínová liga v kasíno eTIPOS.sk prináša niekoľko noviniek

Septembrová kasínová liga v kasíno eTIPOS.sk prináša nezmenenú dotáciu 50 000 €, ale aj niekoľko zaujímavých noviniek.

Nezmenená dotácia, ale inak hneď niekoľko noviniek. To prinesie septembrová kasínová liga v kasíno eTIPOS.sk. Znova sa hrá o podiel z celkovej dotácie 50 000 €. V septembrovej edícii sa nebudeme stretávať s Double days, teda dňami, počas ktorých sa nazbierané body do rebríčka kasínovej ligy počítajú dvojnásobne.

Septembrová kasínová liga v kasíno eTIPOS.sk prináša dotáciu 50 000 € a viacero noviniek

Tešiť sa však môžete na možnosť získania free spinov za hranie vo večerných turnajoch. V týždni od 4. septembra do 10. septembra je možné získať 10 voľných točení za hranie vo večerných turnajoch každý deň. To nie je zďaleka všetko! Za 100 odohratých spinov v hodnote minimálne 1 € môžete získať 10 bodov do večerného turnaja (od 18. septembra do 30. septembra). V týždni od 11. septembra do 17. septembra k tomu navyše získate aj 10 spinov do hry.

Ďalšou novinkou, ktorú kasíno eTIPOS.sk prináša v septembrovej edícii kasínovej ligy je, že sa mení mechanika turnajov. Zostavovanie rebríčkov a dotácie turnajov zostávajú nezmenené, ale striedajú sa mechaniky zostavovania rebríčkov. Jednoducho, striedajú sa spôsoby zbierania bodov (najvyššia hodnota win/bet, počet otočiek alebo win/bet).

Kasínová liga prináša možnosť výbornej zábavy, možnosť zmerania síl s ostatnými hráčmi, možnosť získania podielu z celkovej dotácie 50 000 €, ale aj možnosť bojovať o atraktívne jackpoty. TIPOS Jackpot na zlatej úrovni má hodnotu 80 000 € a na striebornej úrovni už viac ako 20 000 €.

Synot progressive bonus na diamantovej úrovni je zhruba 15 000 €, Amusnet Interactive Jackpots na najvyššej úrovni má zaujímavú hodnotu okolo 35 000 €, Tech4Bet Royal Jackpot atakuje 25 000 € a za zmienku stojí aj Kajot Joker Bonus – na najvyššej úrovni okolo 20 000 € a na druhej najvyššej okolo 15 000 €.

Uži si v kasíno eTIPOS.sk septembrovú kasínovú ligu so zaujímavou dotáciou 50 000 € a viacerými atraktívnymi novinkami.