Image Alt

Poker

  /  Poker

Poker je jednou z najrozšírenejších kartových hier na svete a priestor dostáva nielen v kasínach, ale aj špeciálnych pokrových kluboch. Okrem toho, že pri pokri treba mať aj kus šťastia, je nevyhnutné dôkladne poznať jeho pravidlá, stanoviť si stratégiu a taktizovať. Zobraziť viac

Poker je jednou z najrozšírenejších kartových hier na svete a priestor dostáva nielen v kasínach, ale aj špeciálnych pokrových kluboch. Okrem toho, že pri pokri treba mať aj kus šťastia, je nevyhnutné dôkladne poznať jeho pravidlá, stanoviť si stratégiu a taktizovať. Dosiahnuť úspech v pokri nie je teda iba vecou šťastia, ale v značnej miere aj vašich schopností. Ak poker beriete vážne a chcete dosahovať úspechy, ste na správnom mieste, pravidelne vám prinášame tipy, ako hrať poker ešte lepšie.

Poker má aj svoje nepísané pravidlá

Poker má svoje pravidlá, s ktorými by ste sa pred prvou hrou mali určite oboznámiť. Existuje samozrejme viacero variácií, preto neplatí, že iba jedny jediné pravidlá pokru sú tie správne. Už pred prvou hrou by ste ale mali vedieť, aké sú postupky a skupiny kariet, čo je big blind, small blind, bankroll a ako sa uzatvárajú stávky.

poker

Najobľúbenejší je Texas Hold´em poker, ktorý si veľmi často môžete zahrať ako v online kasíne, tak aj v poker klube vo vašom meste. Okrem oficiálnych pravidiel má však poker aj tie nepísané – sú o tom, ako reagovať počas hry, ako sa správať pri stole s pokrom či ako komunikovať s dílerom. Tak je vytvorená akási etika hráča pokru, ktorú by ste mali dodržiavať.

Tipy na poker ako cesta k výhre

Hľadáte spôsob, ako vyhrať v pokri? Okrem nevyhnutnej znalosti potrebujete aj skúsenosti, ktorými si vycibríte svoje schopnosti. My vám na to dáme všetky tipy na poker pekne na jednom mieste. Zistíte, ako si vybrať stôl, aké sú najlepšie poker stratégie a tiež, na čo myslieť počas live poker turnajov.