Predvianočná nádielka hier v kasíno eTIPOS.sk

Predvianočná nádielka hier v kasíno eTIPOS.sk

Kasíno eTIPOS.sk je v každom smere k hráčom mimoriadne štedré. Spoznaj predvianočnú nádielku hier!

Predvianočná nádielka hier v kasíno eTIPOS.sk

Tiki Princess

Úplná pecka z dielne Synot Games prináša možnosť špeciálnej funkcie Hold and Win. A to nie je zďaleka všetko! Palmy, pláž s bielym pieskom, more. Nie to nie je žiadna reklama v katalógu cestovnej kancelárie. V tomto prípade ide o slot Tiki Princess, ktorý vás vtiahne do havajského prostredia. Dovolenkové rytmy vás budú hudobne sprevádzať hrou a navodia vám príjemnú letnú atmosféru. Už len vychladený drink do ruky a cítite sa ako v raji!

Funkcia Hold and Win je špecialitou Synotu, ktorá prináša tri počiatočné respiny a ktorú spúšťa minimálne šesť bonusov kdekoľvek na hracom poli. S touto špeciálnou funkciou môžete dôjsť až ku Grand výhre. Poteší aj expandujúci wild symbol Divokej indiánky. Tento symbol nielen nahrádza chýbajúce symboly vo výhernej línii, ale expanduje na celý valec a nahradí čokoľvek okrem Bonusu a Scatteru. Nechýba ani možnosť získania free spinov. Skvelý prírastok do rodiny slotov v kasíno eTIPOS.sk!

Tiki Princess

zdroj: synot games

Wildfall

Wildfall od spoločnosti Adell prináša tematiku pirátov, ktorá je tiež medzi hazardnými hráčmi veľmi obľúbená. Nemôžu chýbať typické symboly ako napríklad pirát, prekrížené šable, prekrížené pištole, papagáj, pergamen, pirátka, kompas či sudy s rumom. Hráčov určite bude zaujímať, že po vytočení troch symbolov Bonus získajú 10 free spinov.

Etipos sk prináša vzrušenie kasína priamo k vám.

Dawn of Olympus – ďalší prírastok v rodine slotov kasíno eTIPOS.sk

Slot od spoločnosti GameArt, ktorý vás zoberie priamo medzi Bohov na vrchol Olympu. Kochať sa môžete božským výhľadom a hrať môžete o priam božské výhry! Medzi zaujímavosti tejto novinky v kasíno eTIPOS.sk patria štyri jackpoty a tiež mnoho špeciálnych funkcií.

Scatter Wilds – Jeden z najvyššie platených symbolov, ktorý nahrádza chýbajúce symboly vo výhernej línii a ak ich nájdete aspoň tri, získate free spiny.

Free spiny – Ak vytočíte aspoň tri Scatter Wild symboly, tak získate 8 voľných zatočení. Tie prichádzajú s ďalšou výhodou rozširujúcich sa (expandujúcich) symbolov.

Expandujúce symboly Ak je možné počas free spinov vytvoriť ďalšie výherné línie, tak náhodne vybraný symbol sa rozšíri, aby sa tak stalo.

Bonusová jackpotová hra – Táto funkcia sa spustí, ak získate aspoň tri bonusové symboly v jednom točení. Budete tvárou v tvár štítom, ktoré budú otočené nadol a každý z nich skrýva odmenu. Odhaľte tri rovnaké jackpoty a získate práve ten, ktorý nájdete.

Dawn of Olympus

zdroj: GameArt

Kasíno eTIPOS.sk v rámci svojej predvianočnej nádielky pozýva hráčov roztočiť aj valce slotu Royal Fruits či Rosh Immortality Cube Megaways. A možno si na niektorej z noviniek vytočíte svoj vianočný darček!