Bohatá nádielka nových hier v kasíno eTIPOS.sk: Alfa samec nosorožec, Robin Hood či Čapkova klasika

Bohatá nádielka nových hier v kasíno eTIPOS.sk: Alfa samec nosorožec, Robin Hood či Čapkova klasika

Kasíno eTIPOS.sk pripravilo pre hráčov bohatú nádielku nových hier. Zasiahlo rozmanité štýly a na svoje si príde rozhodne každý milovník hazardnej zábavy!

Nádielka nových hier v kasíno eTIPOS.sk

GREAT RHINO MEGAWAYS

Vydaj sa na dobrodružnú expedíciu a uži si africké safari. Šesťvalcový slot so symbolmi zvierat a ako už názov napovedá, nosorožec je alfa samcom tohto slotu. V tejto novinke v kasíno eTIPOS.sk plní rolu wild symbolu (nosorožec so zlatým rohom) aj scatter symbolu (symbol nosorožca na zlatej minci).

ULTRA HOT DELUXE

Poriadne horúco ti bude s touto ovocnou peckou. Čaká na teba zábava v retro štýle, mriežka vo formáte 3×3 a päť fixných výherných línií. Symboly po výhrach budú v plameňoch a tešiť sa môžeš aj na špeciálnu bonusovú cenu.

WILD HOOD

Milovníci príbehov o legendárnom Robinovi Hoodovi, pozor! Táto hra je určená práve vám. Kráľom Sherwoodskeho lesa je tento zbojník a práve Robin Hood zastáva funkciu Wild Symbolu. V slote nechýbajú ani ďalšie známe postavy z tejto legendy, ako napríklad chyžná Marian či Malý John. Bozky krásnej Marian prinášajú divoké symboly navyše a zaujmú tiež kaskádové valce.

R.U.R

Sci-fi klasika pôvodom z pera legendárneho autora Karla Čapka dostáva svoje spracovanie aj vo forme hracieho automatu. Ponor sa do sveta robotov a možno ti táto novinka v kasíno eTIPOS.sk vyčaruje nielen nostalgiu, ale aj úsmev na perách po skvelej výhre.

APOLLO GOD OF THE SUN

Samotný Boh Slnka Apollo ťa pozýva na dobrodružnú jazdu možno okorenenú aj skvelými výhrami. Nechaj na seba dýchnuť históriu, milovníci mytológie si prídu zaručene na svoje. Bude horúco!

ENERGY SPIN

Energizujúci slot plný ovocia a skvelých výhier. Hráš na mriežke vo formáte 3×5 a poskladať si výhry môžeš na desiatich výherných líniách. Divokým symbolom je Wild Expand, ktorý nahrádza všetky symboly a vytvára tak pre teba najlepšiu výhernú kombináciu.

ROT STORMO

Ďalšia novinka v kasíno eTIPOS.sk s ovocnou príchuťou. Mriežka vo formáte 5×4 a 40 výherných línií ti môžu priniesť tie správne kombinácie a výhry. Symboly Rot Stormo ťa môžu odpáliť z tenisiek, pretože prinášajú multiplikátor x2000.

SIZZLING HOT DELUXE

Päť valcov, päť výherných línií a ovocná klasika spracovaná v modernom prevedení. Na svoje si prídu hráči zo starej školy, aj nastupujúca generácia gamblerov.

BOOK OF THE FALLEN

Prevteľ sa do kože legendárneho dobrodruha Johna Huntera a vydaj sa na honbu za starovekým pokladom. Prehľadaj temné hrobky, vyhni sa všetkým nástrahám a pascám a nájdi mocnú relikviu minulosti.