Valentínskych sedem v kasíno eTIPOS.sk: Každý deň iný bonus

Valentínskych sedem v kasíno eTIPOS.sk: Každý deň iný bonus

Sviatok zaľúbených treba patrične osláviť! Čo tak Valentínskych sedem v kasíno eTIPOS.sk? Každý deň počas celého valentínskeho týždňa si nájdeš iný bonus.

Valentínskych sedem v kasíno eTIPOS.sk

Sladký Valentín! A sladký bonus na teba čaká v kasíno eTIPOS.sk každý deň počas celého týždňa v rámci akcie Valentínskych sedem. Od 12. februára do 18. februára 2024 sa môžeš zapojiť do tejto atraktívnej akcie a každý deň na teba čaká iný bonus. Nechaj sa prekvapiť, čo je pre teba prichystané. Môžeš sa tešiť na valentínske chuťovky ako Free spiny, bonus za hranie, cash back, mystery bonus alebo promokód.

V konkrétny hrací deň môže hráč získať vybraný bonus len jedenkrát. Free spiny sú použiteľné do piatich dní od ich pripísania na tvoj hráčsky účet v kasíno eTIPOS.sk. V tomto období lietajú všade samé srdiečka, no pre milovníkov hazardnej zábavy budú lietať každý deň zaujímavé bonusy. Je len na tebe, ktoré z nich dokážeš získať a adekvátne využiť.

Navyše sú pre teba pripravené aj zaujímavé jackpoty. Zlatý TIPOS Jackpot prináša možnosť získať krásnych 50 000 €. Synot Progressive Bonus na diamantovej úrovni ponúka výhru v hodnote viac ako 30 000 €. O viac než 40 000 € môžeš hrať v Amusnet Jackpote na najvyššej úrovni. Pokračujeme však ďalej! Royal Jackpot Tech4Bet ponúka výhru v hodnote takmer 30 000 € a o podobnú sumu môžeš hrať aj v Kajot Joker Bonus na najvyššej úrovni.

Nech sa páči, valentínske oslavy a sladké prekvapenia vo forme rozličných bonusov čakajú na teba v kasíno eTIPOS.sk!