BONUSFEST v kasíno eTIPOS.sk: Festival parádnych free spinových výhier

BONUSFEST v kasíno eTIPOS.sk: Festival parádnych free spinových výhier

Kasíno eTIPOS.sk odpálilo festival skvelých free spinových výhier – je tu BONUSFEST!

BONUSFEST v kasíno eTIPOS.sk

Do Oktoberfestu ešte ďaleko, čo tak si dať Bonusfest? Vstúp do kasíno eTIPOS.sk a čaká na teba festival skvelých free spinových výhier. Akcia odštartovala 5. februára a bude prebiehať do 11. februára 2024.

V kasíne sú pre teba každý deň počas trvania akcie pripravené tematické sloty. Hraj tieto vybrané sloty a získavaj voľné točenia. Presný rozpis vybraných hier do tejto akcie a podmienok na získanie odmien nájdeš na stránkach kasíno eTIPOS.sk.

Získané bonusové free spiny sú na hráčske konto pripisované hneď po splnení požadovaných podmienok. Free spiny získané v akcii BONUSFEST majú platnosť päť dní.

V akcii sú zahrnuté tieto hry: Abrakadabra, Book of Shai, Demon, Gold Stack, Hot Beach, Krčma, Lucky Farm, Nitro, Ostrov Pokladov a Rich Club.

Samozrejme, okrem free spinov hráš aj o nadupané kasínové jackpoty. Zlatý TIPOS Jackpot už presiahol hranicu 100 000 € a je to úplná bomba! Hráš o peniaze, ktoré ti môžu zmeniť život. Ani strieborný TIPOS Jackpot v hodnote 20 000 € určite nie je na zahodenie.

Za povšimnutie stojí aj SYNOT PROGRESSIVE BONUS na diamantovej úrovni, ktorý dosiahol hodnotu 30 000 €. Dokonca o 40 000 € hráš v rámci AMUSNET JACKPOTS. Kasíno eTIPOS.sk má v bohatej ponuke lukratívnych jackpotov aj TECH4BET ROYAL JACKPOT v hodnote cez 20 000 €. V neposlednom rade je tu Kajot JOKER BONUS v hodnote 25 000 €.

Bav sa s BONUSFEST-om v kasíno eTIPOS.sk, zbieraj free spiny a zároveň máš možnosť zaútočiť na kasínové jackpoty, ktoré ponúkajú skutočne zaujímavé výhry.