Augustové osvieženie. Štartuje kasínová liga v kasíno eTIPOS.sk s dotáciou 50 000 €

Augustové osvieženie. Štartuje kasínová liga v kasíno eTIPOS.sk s dotáciou 50 000 €

Milovníci hazardnej zábavy v kasíno eTIPOS.sk už veľmi dobre vedia, že začiatok mesiaca sa spája so štartom novej edície kasínovej ligy. Aj v auguste hráš o podiel z celkovej dotácie 50 000 €.

Leto v plnom prúde a dávku osvieženia prináša augustová kasínová liga, v ktorej hráš o podiel z celkovej dotácie vo výške 50 000 €. Znova môžeš zažiť množstvo skvelej zábavy s atraktívnymi hrami či porovnať svoje sily s ostatnými hráčmi. Vybojuj si v rebríčku kasínovej ligy čo najlepšiu pozíciu a získaj čo najlepšiu odmenu. Zároveň hraj o voľné točenia vo večerných turnajoch a o atraktívne jackpoty v kasíno eTIPOS.sk.

Augustová liga v kasíno eTIPOS.sk prináša zábavu, súťaženie aj zaujímavé odmeny

Prvý augustový týždeň sa bude niesť v znamení Double days. Teda dní, počas ktorých sa nazbierané body do rebríčka počítajú dvojnásobne. Dni, ktoré pokojne môžeme nazvať ako „game changer“, teda rozdielové. Počas úvodného týždňa si môžeš vytvoriť poriadny náskok pred množstvom hráčov. Nezaspi teda začiatok, pretože premeškanie Double days by sa v ďalšom priebehu len ťažko dobiehalo.

Druhý augustový týždeň (od 7.8. do 13.8.) sa môžeš tešiť na „špecialitku“. Za 50 točení (spinov) v hodnote 1 € získaš 10 voľných točení do hry + 5 bodov do večerného turnaja. Ani tretí augustový týždeň (od 14.8. do 20.8.) ťa nenechá chladným a zívať nudou. Každý deň počas tohto týždňa môžeš získať 10 voľných točení za hranie 30+ vo večerných turnajoch.

Skvelá zábava, súťaženie s ostatnými hráčmi, boj o čo najvyšší podiel z celkovej dotácie v hodnote 50 000 eur, Double days či voľné točenia za hranie vo večerných turnajoch. Ponuka augustovej ligy v kasíno eTIPOS.sk vyzerá veľmi zaujímavo. Ale to nie je všetko! Stále máš šancu hrať aj o luxusné jackpoty, ktoré spomínaná online herňa ponúka.

Absolútnou zlatou bombou je Zlatý multilevel jackpot, ktorý presiahol hodnotu 130 000 eur. Atraktívny je aj Tech4Bet Royal Jackpot, ktorý ti môže priniesť 45 000 eur. O čiastku v hodnote 20 000 eur hráš v rámci Amusnet Interactive Jackpotu na najvyššej úrovni.