Exkluzívne novinky v TIPOS kasíno: Horúca nádielka nových hier

Exkluzívne novinky v TIPOS kasíno: Horúca nádielka nových hier

TIPOS kasíno pridáva exkluzívne novinky do svojej bohatej ponuky hier. Spoznajte nové sloty a nechajte sa uniesť vírom zábavy a herného potešenia.

Exkluzívne novinky v TIPOS kasíno: Spoznaj nádielku nových slotov

MONEY VAULTS

Nechaj sa novinkou od Synot Games uniesť do sveta drahých kameňov. Oslnivý lesk na mriežke 5×3 s dvadsiatkou výherných línií ťa okamžite vtiahne do deja. Maximálna výhra v hodnote 4000x stávky vyráža dych. Špeciálne funkcie Hold and Win či Sticky Spins pridávajú extra náboj a adrenalín k tvojmu hernému zážitku.

REPLAY

Odváž sa vstúpiť do tajomného sveta slotu Replay, ďalšej exkluzívnej novinky v TIPOS kasíno. Nájdi mystický symbol, ktorý ťa privedie k vytúženej výhre. Tri Mystery symboly prinášajú náhodnú výhru v hodnote 20 až 50-násobku stávky.

FORTY FRUITY MILLION

Prvá edícia tejto hry bola tematicky mierená na Oktoberfest, ale čoskoro sa dočkáme nových variácií, takže určite sa je na čo tešiť. Štyridsať výherných línií a množstvo skvelých špeciálnych funkcií ťa zaručene potešia skvelým herným zážitkom. Dva typy Scatter symbolov, vrátane multiplikátorov a Stacked symbolmi. Prvým je diamant a druhým zvonček, privedú ťa k rozprávkovým výhram?

WINFREY TREASURES

Čo sa stane, keď sa stretnú kráľ, druid a rytier uprostred magického portálu? To nie je začiatok vtipu, ale dejová línia novinky v TIPOS kasíno. Päťvalcový slot so symbolmi Expanding a Multiplying Wild, symboly štuchnutia a bonusové symboly, ktoré ti prinesú free spiny. Tešiť sa môžeš na viacero divokých symbolov – štandardný, expandujúci, klonovací divoký symbol, ktorý produkuje až tri wild symboly a nechýba množiaci wild symbol, ktorý znásobí výhry dvoma alebo troma. Magický portál slúži ako bonusový symbol a keď nájdeš tri alebo viac týchto symbolov, teš sa na voľné točenia (7 až 15 free spinov).

RESPIN CROWN

Vitaj na kráľovskom hrade, si pripravený na chutnú a šťavnatú hostinu? Nenechaj sa núkať, na piatich výherných líniách sa nachádzajú zaujímavé výhry. Kráľovská koruna funguje ako divoký symbol.

DICE BONANZA

Hracie kocky sú od nepamäti symbolom hazardných hier. Tento slot je venovaný práve kockám. Plniace valce a symboly klesajúce zhora zaujmú hneď na prvý pohľad. Šesťvalcová a päťriadková mriežka s 3D efektom upúta kvalitným vizuálnym spracovaním. Systém Pay Anywhere vyžaduje, aby hráč umiestnil 8 alebo viac identických symbolov kdekoľvek na valcoch a výhra je vo vrecku.

FRUIT DREAMS

TIPOS kasíno vo svojej ponuke exkluzívnych noviniek nezabudol na milovníkov tradičnej ovocnej zábavy. Tú môžeš naplno ochutnať na 20 výherných líniách v slote Fruit Dreams. Divoký symbol s multiplikátorom x2 a Bonus, ktorý spúšťa točenia zadarmo. Snívať sa má vo veľkom a tento slot ti môže splniť aj tie najdivokejšie výherné sny!