Do práce už nikdy nemusí: Šťastný výherca v Česku vyhral závratných 5 miliónov €

Do práce už nikdy nemusí: Šťastný výherca v Česku vyhral závratných 5 miliónov €

Šialená výhra! Český výherca získal závratných 5 miliónov eur a do práce už nikdy viac nemusí.

Český výherca v lotérii Eurojackpot vyhral závratných 5 miliónov eur

Známa číselná lotéria Eurojackpot zmenila život českému hráčovi. Ten vyhral druhé poradie obľúbenej hry a získal závratných 5 miliónov eur! Občan z Prahy si podal tiket s náhodným žrebom s vkladom 400 českých korún (v prepočte 15,90 €) vrátane bonusovej hry Extra 6. Podarilo sa mu trafiť výhru 129 349 298 Kč (5,13 mil. eur). Nový český euro milionár trafil v piatom stĺpci všetkých päť čísel z prvého osudia (35, 36, 37, 41, 48) a jedno číslo z dvoch (12) v druhom osudí.

„Ide o štvrtú najvyššiu výhru v Eurojackpote v Českej republike. Celkovo je to dvanásta najvyššia výhra v Českej republike vôbec, vrátane Sportky a ďalších hier Sazky,“ reagoval manažér lotérii v spoločnosti Sazka Martin Babec.

Napriek tomu, že výhra v hodnote viac ako 5 miliónov eur je skutočne závratná, spoločnosť dodáva, že išlo pritom „len“ o výhru v druhom poradí. Ak by šťastný výherca z Česka trafil v prvom poradí, tak by vyhral neuveriteľných 119 miliónov eur.

Historicky najvyšší triumf v obľúbenej lotérii Eurojackpot padol v lete 2022 v Dánsku. Šťastný výherca z mestečka Blavand vyhral 120 miliónov eur a jeho život sa tak zmenil od základov.

Ako vidíte, pokúšať svoj osud sa rozhodne oplatí a z času na čas padajú výhry, z ktorých zostáva zdravý rozum stáť.