Online sloty a RTP: Ako zistiť najdôležitejší údaj pre hráčov?

Online sloty a RTP: Ako zistiť najdôležitejší údaj pre hráčov?

Online sloty a RTP (priemerná návratnosť vkladov). Ako dokážeš zistiť tento najdôležitejší údaj z pohľadu hráča? Prinášame ti niekoľko užitočných tipov.

Čo je RTP

RTP je údaj uvádzaný v percentách, ktorý vyjadruje priemernú návratnosť stávok hráčom pri hracích automatoch. Ide o údaj z dlhodobého hľadiska. Napríklad, ak majú online sloty návratnosť (RTP) 96 %, to znamená, že z dlhodobého hľadiska na každých stavených 100 € hráčom vyplatí na výhrach 96 €. Ten zvyšok je zisk pre kasína.

Každá hra má svoje RTP a z pohľadu hráča je veľmi dôležité tento údaj poznať. Čím vyššia je hodnota RTP, tým vyššia je návratnosť. Ako zistíte tento údaj?

Online sloty a ako zistiť ich RTP

Vyhľadajte konkrétny slot a jeho RTP

Skúste si jednoducho vygoogliť názov online slotu, ktorý chcete hrať a názov jeho výrobcu. Pridajte skratku RTP za názov hry. V porovnaní so slotmi v kamenných kasínach, majú online sloty vyššie hodnoty RTP a dokážete ich zistiť jednoduchšie.

Skontrolujte funkciu Pomocník pri online slote

Ak chcete zistiť návratnosť (RTP) online slotu, tak vyhľadajte funkciu Pomocník pri konkrétnej hre a nájdete tam požadovaný údaj. Výrobcovia pri najnovších slotoch zvyknú hodnotu RTP uvádzať, preto veľmi pozorne prezrite údaje v Pomocníkovi.

Skúmajte výrobcov online slotov

Predtým, ako sa rozhodnete hrať nejaké online sloty, zájdite na oficiálnu stránku ich výrobcov a prečítajte si niečo o nich. Hodnotu RTP môžete nájsť aj na domovskej stránke výrobcu hry. Hľadajte hry od výrobcov, ktorí poskytujú najlepšie herné zážitky a tiež sloty s najlepšími hodnotami RTP.

Kontaktujte online kasíno cez e-mail

Zákaznícka podpora online kasína vám na otázku ohľadom RTP konkrétnej hry pošle odpoveď, že k týmto údajom nemá prístup. Za vyskúšanie stojí poslať online kasínu e-mail s touto otázkou.