Image Alt

O nás

  /  O nás

Portál O kasíne prináša všetko podstatné zo sveta zábavy, hazardu a hier. Je výlučne informatívneho charakteru, neprevádzkuje žiadne hazardné hry.

Rok 2020 priniesol nielen pandémiu koronavírusu, ktorá nečakane zasiahla svet a vstúpila takmer do všetkých aspektov našich životov. Rok 2020 priniesol aj uvoľnenie trhu na Slovensku v oblasti internetových kasín a prevádzkovania online hazardných hier.

S uvoľnením a rozšírením trhu v zábavnom priemysle na online platformách sme sa rozhodli založiť portál O kasíne. Je výlučne informatívneho charakteru. Neprináša žiadne hazardné hry.

Portál O kasíne – nahliadnite do vzrušujúceho sveta hazardu a kasín

O kasíne prináša všetko potrebné zo sveta zábavy, hazardu a hier. Na tomto webe nájdete popis a základy hier ako sú Black Jack, Poker či Ruleta. Toho najtradičnejšieho, čo svet kasín a hazardu prináša. Začiatočníci môžu získať základný prehľad, ponoriť sa do tajov kasína a hazardnej zábavy.

Portál O kasíne prináša tiež rôzne zaujímavosti, tipy a triky využiteľné v jednotlivých hrách, či recenzie konkrétnych hier na výherných automatoch.

Pomáhame vám rozširovať si obzory v oblasti výherných automatov, Black Jacku, Pokra či Rulety. Pozývame vás nahliadnuť hlbšie do tajomného sveta kasína. Snažíme sa vám vysvetliť jednotlivé pojmy zaužívané medzi hráčmi v kasínach. Prinášať vám tipy, ako sa v oblasti hazardu vzdelávať, posúvať dopredu a neustále sa zlepšovať a dosahovať lepšie výsledky.

Prinášame tiež základný prehľad slovenských licencovaných poskytovateľov služieb v oblasti online kasín.

Snažíme sa produkovať kvalitný a pútavý obsah, ktorý obohatí začínajúcich hráčov a niečo prinesie aj tým pokročilejším. Snažíme sa vytvárať platformu, na ktorú sa budú radi vracať všetci hráči, ktorých si podmanil tajomný a vzrušujúci svet hazardu, kasína a zábavy.