Secrets of Alchemy (recenzia hry) – premeňte všetko, čoho sa dotknete na zlato

Secrets of Alchemy (recenzia hry) – premeňte všetko, čoho sa dotknete na zlato

Ak ste snívali niekedy o tom, že premeníte všetko, čoho sa dotknete na zlato, s hrou Secrets of Alchemy sa vám tento sen môže splniť.

V tejto hre budete môcť premeniť najrôznejšie predmety na zlato a potom zlato premeniť na veľké peňažné výhry. Budete tiež môcť hrať najrôznejšie bonusové hry vrátane Wild Alchemists, Scattered Secret Castles, Jackpot Cards a Double-or-Nothing Gamble Feature.

Objavte svoj tajný vzorec. Následne sa v zúfalej snahe skryť svoje tajomstvo pred ostatnými potenciálnymi alchymistami skryjete v tajnej dielni. Tu budete môcť premeniť na zlato všetko, čo si vyberiete, vrátane náhodných predmetov, ako sú hracie karty a ruže. Ba dokonca aj ľudí, ktorí odhalia vaše tajomstvo.

Secrets of Alchemy – tajomná alchýmia vás privedie k zlatu

V okamihu, keď ste ktorúkoľvek z nájdených vecí premenili na zlato, budete ich môcť odvážiť a premeniť na peniaze. Hracie karty môžu byť navážené až do 3 000 mincí, zlaté tehličky až do 4 000 mincí a knihy za 6 000 mincí. A nebojte sa z ďalších rádoby alchymistov urobiť zlato, pretože sochy ženského zlata majú hodnotu až 10 000 mincí a sochy mužského zlata až 20 000 mincí.

Pretože sa vás ďalší alchymisti vždy snažia vypátrať, môžete dávať pozor aj na miesta, kde by ste sa mohli skryť, ako napríklad Scattered Castles. Nájdite 3 rozptýlené hrady a môžete si tiež nárokovať cenu 2 500 mincí a bonus 7 roztočení zadarmo.

Váš úspech môže tiež znamenať, že budete odmenení Bonusom jackpotových kariet, v ktorom budete mať šancu zistiť, či dosiahnete 1 zo 4 potenciálnych cien jackpotu.

Akékoľvek malé nugetky zlata v hodnote menej ako 15 000 mincí môžu byť tiež zdvojnásobené s funkciou Double-or-Nothing Gamble. Nie je tu potrebná žiadna veda, len kúsok šťastia, pretože ak chcete správne zdvojnásobiť výhru, musíte správne uhádnuť farbu karty.

Hra Secrets of Alchemy prináša 25 výherných línií. Vyskúšať si ju aj vo verzii zadarmo môžete napríklad v kasíne eTIPOS.sk.

Namiešajte si tú správnu alchýmiu a tento automat sa môže pre vás premeniť na čisté zlato.