Ako sa vyvíja Letná kasíno liga v kasíno eTipos.sk?

Ako sa vyvíja Letná kasíno liga v kasíno eTipos.sk?

Letná kasíno liga v kasíno eTipos.sk je v plnom prúde. Stále však zostáva zhruba mesiac do konca akcie, takže je dostatok času, aby ste sa zapojili a zabojovali o lákavé výhry!

Kasíno eTipos.sk na leto 2021 pripravilo veľmi zaujímavú akciu pre všetkých milovníkov hazardnej zábavy. Nesie názov Letná kasíno liga a hrá sa v nej o dotáciu až do výšky 100-tisíc eur!

V spomínanej akcii má hráč doslova trojitú šancu uspieť: hrá sa súčasne o dotáciu z turnaja, kasínové jackpoty a pozíciu v kasíno lige.

Každý deň vo večerných hodinách prebieha Denný Špeciál. Každý deň prebieha aj tematický večerný turnaj. O zábavu a zaujímavé výhry núdza rozhodne nie je!

Súťaž v kasíno eTipos.sk beží do 5. septembra 2021, takže stále je dostatok času zapojiť sa do turnaja a bojovať o lákavé odmeny.

Ako sa Letná kasíno liga vyvíja?

Najlepších 65 hráčov si rozdelí bonusy z Letnej kasíno ligy v celkovej hodnote až 21-tísic eur!

A ako vyzerá aktuálne poradie?

Dominantnú pozíciu lídra rebríčka si udržiava užívateľ s prezývkou „Skandinavec“, ktorý má na konte 1 079 bodov. S veľkým odstupom je na druhej pozícii „ivča6“ so 637 bodmi. Na ďalších pozíciách je to veľmi vyrovnané. Tretí „Newmanek“ má na konte 549 bodov a v tesnom, len 30-bodovom závese je „payac“.

Celé aktuálne poradie akcie nájdeš na oficiálnom webe.