Hráte Black Jack? Pre TOTO si vyberte hlučný stôl

Hráte Black Jack? Pre TOTO si vyberte hlučný stôl

Obľubujete Black Jack? V nasledujúcom článku vás oboznámime s tým, prečo by ste si mali vybrať hlučný stôl.

Možno máte radi ticho. Keď hráte Black Jack a preferujete počítacie systémy, potrebujete sa koncentrovať. Aby ste sa plne sústredili, potrebujete kľud a ticho. Možno práve preto vás desí predstava preplneného stola pri Black Jacku. Množstvo ľudí, hluk… Ako sa v takom prostredí dá sústrediť na hru?

Hrajte Black Jack pri plnších stoloch! Toto sú štyri výhody

Ale pozor. Z hľadiska potenciálneho úspechu je práve preplnený a hlučný Black Jack stôl možnou výhodou. Odborníci sa zhodli na tom, že nie je zlé hrať pri hlučnom stole. Toto sú základné dôvody, pre ktoré by ste to podľa nich mali vyskúšať aj vy:

Menej podliehate house edge (výhode kasína)

Black Jack je hra, v ktorej má kasíno výhodu oproti hráčom asi 0,5 %. Blackjackový stôl plný hráčov vám poskytuje skvelú šancu, ako vyhrať. Pretože vidíte menej handov, čelíte aj menšej výhode kasína.

Socializácia

V dnešnej online dobe, keď takmer všetci hodiny presedíme pred počítačmi, často opomínaný fakt. No sú ľudia extrovertnejší, ktorí vyhľadávajú živé kasína práve kvôli sociálnemu aspektu. Skrátka sa dobre cítia v spoločnosti iných ľudí. Plnšie a hlučnejšie stoly pri hraní Black Jack sú pre nich ako stvorené. Zoznámia sa s novými ľuďmi, môžu si „pokecať“.

Benefit pri počítaní

Počítanie kariet v Black Jacku je bežnou taktikou profíkov. Kasína im idú čoraz viac „po krku“. Dôraznejšie ich trestajú, pozornejšie sledujú, pristupujú k častejšej výmene balíčkov kariet a podobne. Aj preto za posledné desaťročia výrazne klesla popularita Black Jacku medzi hráčmi. No výber hlučnejších a plnších stolov môže hráčom, ktorí počítajú karty, pomáhať. Čím viac hráčov pri stole, tým ťažšie vás odhalia, že počítate karty.

Drink zdarma

Ak si to v kasíne chcete užiť so všetkým čo k tomu patrí, pri plnšom stole Black Jack máte väčšiu šancu na drink zdarma. Prečo? Čašníčky častejšie chodia okolo plnších stolov, čím zvyšujú svoju šancu na zisk väčšieho sprepitného. Ak sú v ponuke drinky zdarma, tak sa napijete dosýtosti. Zadarmo.