Čo by mali začiatočníci vedieť predtým, ako začnú hrať Black Jack

Čo by mali začiatočníci vedieť predtým, ako začnú hrať Black Jack

Black Jack patrí medzi najobľúbenejšie stolové hry. Toto je päť základných vecí, ktoré by mali začiatočníci vedieť predtým, ako začnú hrať

5 vecí, ktoré by mali začiatočníci vedieť predtým, ako sa vrhnú na Black Jack

Black Jack je múdre rozhodnutie

Vybrať si túto hru pred ostatnými kasínovými hrami je pre začiatočníka múdre rozhodnutie. Je podnetnejší ako ruleta, zložitejší ako hracie automaty. No je určite najlepší z pohľadu hráča a jeho možnosti schopnosťami ovplyvniť šancu na výhru.

Jedna z najľahších kasínových hier na výhru

Dá sa pomerne ľahko naučiť a hráčom ponúka solídnu šancu na výhru. V skutočnosti ponúka Black Jack zo všetkých kasínových hier najlepšiu šancu vyhrať. Začiatočník, ktorý sa naučí základnú stratégiu, bude vyhrávať 47-48 percent všetkých hier. V porovnaní s inými hrami v kasíne je to úplná paráda.

Postarajte sa o dobrý vzťah s dealerom

K dealerom sa vždy správajte s rovnakou úrovňou rešpektu, akú očakávate od nich. Nehádžte vinu za neúspechy v hre na dealerov, nemôžu za to. Ak chcete fajčiť pri stole, ubezpečte sa, že to dealerovi nevadí. Tieto na prvý pohľad drobnosti určite každý dealer veľmi ocení a rovnako bude pristupovať aj k vám.

Sústredenie aj v hektických podmienkach

Jednou z najdôležitejších vlastností dobrého hráča Black Jack je schopnosť sústrediť sa. Možno si mnohí nevedia predstaviť, ale prostredie kasína je veľmi hektické – nonstop rozruch, pohyb, žiariace obrazovky, bzučivé zvuky hracích prístrojov, vrava hráčov a podobne. Množstvo dôvodov, aby ste odvrátili zrak od stola. No keď sa prostredím necháte príliš rozptýliť, negatívne sa to odrazí na vašich výsledkoch v hre.

Nedovoliť emóciám vymknúť sa spod kontroly

Emocionálna rovnováha je kľúčovým aspektom k úspechu v akejkoľvek hazardnej hre – Black Jack nevynímajúc. Hazardné hry sú vzrušujúce pri výhrach a zdrvujúce pri prehrách. Ak sa necháte uniesť týmito výkyvmi, neuspejete. Ak vás prevalcujú emócie, stratíte schopnosť robiť racionálne rozhodnutia. Je potrebné hrať s čistou mysľou.

TU si môžete prečítať o zlých návykoch v Black Jacku, ktoré by ste mali čím skôr zlomiť.

Svoje schopnosti si môžete vyskúšať vo Svete hier Niké, kde si môžete klasický Black Jack zahrať aj pre zábavu zadarmo.