Black Jack zrýchlenie a spomalenie hry – prečo to robiť a ako na to?

Možno ste tieto pojmy ešte nezachytili – zrýchlenie a spomalenie hry Black Jack. Prečo to robiť? A ako na to?

Či využívate online kasíno alebo si idete zahrať Black Jack do kamenného kasína, určite vašej pozornosti neušlo, že väčšina hráčov sa snaží hrať rýchlo.

Ovládanie tempa hry vám pomôže dopracovať sa k vyšším ziskom. Uvedieme si, aké plusy a mínusy prináša zrýchlenie aj spomalenie tempa hry.

Black Jack a zrýchlenie či spomalenie tempa hry

Ak si všimnete hráča, ktorý hrá extrémne rýchlo, prípadne nabáda aj ostatných k rýchlejšiemu hraniu hry, ide pravdepodobne o profesionála. Profesionála, ktorý hrá Black Jack nie kvôli zábave samotnej, ale kvôli profitu.

Schválne, skúste sa nejakého profesionálneho hráča tejto hry spýtať, koľko handov stihne odohrať za hodinu? Drvivá väčšina vám to povie úplne presne.

Vďaka tomu, že vedia, koľko handov zvládnu za hodinu odohrať, vedia odhadnúť výšku očakávaných výhier a tiež potenciálneho zisku.

Profesionálny hráč Black Jacku vie, koľko handov odohrá za hodinu. Vie aj očakávaný zisk alebo stranu na jeden hand, v priemere. A tiež vie, koľko hodín sa hre chce, resp. môže venovať.

To sú všetko dôležité atribúty súvisiace s rýchlosťou hry. Platí pravidlo, že čím rýchlejšia hra Black Jack, tým lepšie pre profi hráčov a tým vyšší zisk.

Profesionálni hráči Black Jacku nehrajú na náhodu ako rekreanti, ktorí sa chcú hrou len baviť a prípadná výhra je čerešničkou na torte. Profi hráči vedia presne, koľko handov, za aký čas a za akých podmienok musia odohrať, aby zarobili vytýčenú čiastku.

Zníženie rýchlosti hry pri stole komplikujú ich plán. Preto hrajú rýchlo a zvyknú často nabádať aj ostatných k vyššej rýchlosti hry.

Prečo zrýchliť hru Black Jack?

Ak patríte k profesionálnym hráčom, je to pre vás z vyššie uvedených dôvodov absolútna samozrejmosť. Čím rýchlejšie tempo hry, tým viac handov za hodinu stihnete odohrať a maximalizujete tak svoj výkon v pomere vytýčenej zarobenej čiastky za určitú časovú jednotku.

Prečo spomaliť hru Black Jack?

V prípade, že vám pri rýchlejšom tempe hry nejde dobre počítanie kariet a neviete účinne aplikovať počítacie systémy, je pre vás vhodné spomaliť tempo. Pretože zbytočných zrýchlením hry na úkor presnosti znižujete svoj profit.