Bežné Black Jack rady, ktoré MUSÍŠ ignorovať

Bežné Black Jack rady, ktoré MUSÍŠ ignorovať

Black Jack je pomerne jednoduchá hra a od kvázi „odborníkov“ často počujete rôzne rady. Tieto „zaručené rady“ MUSÍŠ ignorovať!

Rozdelením desiatok zvýšite šancu na výhru

Nie je absolútne žiadny dôvod, aby ste rozdelili dve desiatky v prípade, že dostanete na ruku 20. Jedinou kombináciou, ktorá môže poraziť 20 je 21. Pokiaľ rozdeľujete desiatky, musíte zmeniť prístup. Znižujete svoje šance na úspech.

Zvýšte svoju stávku po prehre

Ďalší tip, ktorý patrí medzi Black Jack rady, ktoré MUSÍŠ ignorovať. Zvyšovanie stávok po prehre je bežnou taktikou hráčov v rôznych kasínových hrách. Je to prirodzená tendencia získať späť stratené peniaze. Skúsení hráči ovládajúci rôzne stratégie môžu byť schopní na základe premysleného zvyšovania stávok dosahovať úspech. Nováčikom sa to však odporúča využívať len zriedka. Aby ste nezvyšovali stávky zo zúfalstva. Pretože to je cesta do pekla.

Môžete sa občas odchýliť od základnej stratégie

Ak chcete minimalizovať výhodu kasína, musíte sa držať 100 % základnej stratégie Black Jacku. Nepravidelný štýl hry hráčov zriedka odmení. Pokiaľ sa nenaučíte praktizovať v Black Jacku počítanie kariet, nemôžete dosahovať úspechy. Držte sa základov a nikdy sa od nich neodkloňte.

Ďalšie bežné Black Jack rady, ktoré MUSÍŠ ignorovať

Mali by ste sa vždy poistiť

Ak viete počítať karty, toto pravidlo sa vás týkať nebude. Ak počítate karty a viete, že dealer má tvárovú kartu, poistenie je v tomto prípade inteligentná a zisková voľba. Ak nepočítate karty, poistenie v Black Jacku sú vyhodené peniaze.

Naučiť sa počítať karty sa neoplatí

Naučiť sa počítať karty vôbec nie je tak náročné, ako by ste si mysleli. Naučiť sa počítať karty je jediný zaručený spôsob, ako zmeniť šance vo svoj prospech voči kasínu. Keď vám nabudúce niekto povie, že počítanie kariet je strata času, nezabudnite ho ingorovať.