Prečo je video poker lepší ako Black Jack?

Prečo je video poker lepší ako Black Jack?

Black Jack je zaujímavá a obľúbená kasínová hra. Skúsili ste však už video poker? 5 dôvodov, pre ktoré je z pohľadu hráča lepší

5 dôvodov, prečo je video poker lepší ako Black Jack?

Viac základných možností hry

Každá Black Jack hra je v podstate rovnaká. Stôl od stolu sa líši niekoľko pravidiel, ale príliš rozmanitosti v tejto hre nenájdete. Na druhej strane video poker ponúka veľa rôznych variácií základnej hry. Všetky hry Black Jacku sú rovnaké a ak chcete predchádzať stereotypu či nude, skúste video poker.

Stratégia hry je jednoduchšia

Ak chcete byť úspešní v Black Jacku aj vo video pokeri, je dôležité používať pri hre stratégiu. Pri video pokeri je jednoduchšia. Stratégie pri niektorých druhoch video pokeru sa dajú zamapätať za pár minút. Učiť sa napríklad počítanie kariet v Black Jacku zaberie podstatne viac času a vyžaduje rozhodne väčšiu námahu.

Žiadni nepríjemní hazardní hráči v kasíne

Ak hľadáte pri hre pokoj a pohodu, rušné kasíno nebude tým správnym miestom. Plný Black Jack stôl má spravidla vždy aspoň jedného skutočne otravného hráča, ktorý vám môže pokaziť zábavu a zážitok z hry. Urážky krupiérovi či dávanie nechcených rád ostatným hráčom. To vážne nemusíte počúvať. Pri hraní video pokeru nič z uvedeného nehrozí. Ak máte pri hre radi ticho, kľud a pohodu, video poker je pre vás lepšou voľbou ako Black Jack.

Nižšie minimálne sumy stávok

Najnižšia stávka pri Black Jacku bude pravdepodobne 10 alebo 20 eur. Video poker si môžete zahrať už od stávok od 1,25 eur za hru.

Môžete kontrolovať rýchlosť hry

Jediný spôsob, ako kontrolovať rýchlosť hry v Black Jack je, keď opustíte stôl. Keď hráte poker, môžete hrať tempom, akým len chcete. Či už vám vyhovuje rýchlejšie tempo, alebo pomalšie.Rýchlosť hry v kombinácii s minimálnou stávkou, akú hráte na hru a počtu hier, ktoré odohráte určuje vaše potenciálne straty. Pri Black Jacku nemáte toľko kontroly čo sa rýchlosti hry týka ako pri video pokeri.