3 tipy, ako sa stať víťazným typom v hre Black Jack

3 tipy, ako sa stať víťazným typom v hre Black Jack

Kartová hra Black Jack a teší čoraz väčšej obľube. Možno vďaka lákavým výhram, možno vďaka svojej jednoduchosti.

Prinášame vám tri tipy, ktoré ak budete dôsledne dodržiavať, pomôžu vám stať sa víťazným typom hráča v obľúbenej hre Black Jack.

Áno, stratégia hry je veľmi dôležitá. Ak chcete byť úspešní, musíte poznať základné princípy hry, musíte ovládať počítacie stratégie, robiť rozhodnutia na ich základe.

Mnohí hráči majú tento aspekt v malíčku. No často zabúdajú na to, že víťazstvo sa rodí už vo vašej hlave. Rovnako ako vo všetkom v živote, ak chcete v hre Black Jack uspieť, musíte sa na to správne nastaviť v hlave.

Tri tipy, ako sa stať v hre Black Jack víťazom – ešte pred samotnou hrou

Ako na to?

Mentálny tréning – vizualizácia

Každý mentálny tréner, ktorí pracuje s vrcholovými športovcami či špičkovými manažérmi, zdôrazňuje základný aspekt – vizualizácia. Predstavujte si, že ste v Black Jacku víťazom. Robte to pravidelne a vedome. A do mysle čoskoro dostanete skutočne myšlienku – ste víťazom.

Oblečenie – aj na výzore záleží

Výber správneho oblečenia je pre správne mentálne nastavenie dôležité. Opäť – ako pri bežných situáciách v živote, tak aj v hre Black Jack. Chystáte sa ísť zahrať si do kamenného kasína? Bez váhania sa hoďte do gala, teda nasaďte oblek. Časom zistíte, že vám slušné oblečenie dodáva pocit sebavedomia a naladí vám víťaznú mentalitu.

Máte jediného súpera – seba

V Black Jacku máte len jediného súpera. A nie je to dealer. Ste to vy sami. Pokiaľ máte správne nastavenú myseľ a zároveň ovládate základné princípy hry a počítacie mechanizmy, nič vás nemôže zastaviť na ceste za víťazstvom. Verte či nie, ale takto to funguje. Viera vo vlastné schopnosti, pozitívne nastavenie, víťazná mentalita. To vás dokáže preniesť každou čiernou sériou. A dovedie vás to opäť na úspešnú cestu.

Ľahko sa o tom hovorí, ľahko sa o tom píše. V praxi je spomínané tipy náročné dodržiavať. No pokiaľ si ich vezmete k srdcu a budete sa nimi riadiť a pravidelne trénovať svoje nastavenie a mentálnu stránku, výsledky sa určite dostavia.