Tri hot sloty v kasíno eTIPOS.sk aj s celosvetovo najpopulárnejšou hrou od spoločnosti Tom Horn

Predstavíme vám tri hot sloty v kasíno eTIPOS.sk! Originálny výherný automat na tému robotov či celosvetovo najpopulárnejší slot od spoločnosti Tom Horn.

Tri hot sloty v kasíno eTIPOS.sk

APPARATUS

Vydajte sa s týmto atraktívnym slotom od spoločnosti egaming na výlet do robotickej budúcnosti. Na piatich valcoch vás budú sprevádzať roboty a všetko s nimi súvisiace. K dispozícii je tridsiatka výherných línií a nechýbajú wild a scatter symboly. Práve scatter symboly vás určite budú zaujímať najviac, nakoľko vás zavedú do bonusovej hry o free spiny (v závislosti od počtu scatter symbolov možno získať 7,15 alebo 30 voľných roztočení). Atraktivitu slotu Apparatus zvyšuje funkcia respin v bonusovej hre. Výlet do budúcnosti, nech sa páči, nasadať!

Apparatus

zdroj: egaming

GEMMED!

Skvelý výherný automat s inovatívnou témou a parádnym grafickým spracovaním od spoločnosti Betsoft v ponuke kasíno eTIPOS.sk. Zaujímavý je nový systém kotúčovej mriežky zvaný MaxPays, ktorý prináša až 40 503 spôsobov, ako vyhrať. Valce vo formáte 9×9 sú tiež veľmi netradičným prvkom. Zaujme aj 96,46 % návratnosť stávok (RTP). Päť a viac scatter symbolov prináša voľné zatočenia. Získate tak minimálne 15 free spinov a v prípade 10+ scatter symbolov získate závratných 50 voľných zatočení! Príbehovo ide o banícku hru zasadenú do prostredia lesa. Lukus Gembreaker sa volá hlavná postava príbehu a ako jeho meno napovedá, svoju rolu v celom príbehu zohrajú aj drahé kamene.

Gemmed!

zdroj: Betsoft

243 CRYSTAL FRUITS

Výherný slot od spoločnosti Tom Horn Gaming s výhernosťou okolo 96,5 %. Ako už podľa názvu isto tušíte, ide o výherný automat s ovocnou tematikou. Medzi hráčmi po celom svete je slot 243 Crystal Fruits jednotkou z ponuky Tom Horn Gaming. Spomínaný päťvalcový slot zaujme najmä funkciou 243 Respin, ktorá zabezpečí, že z piatich výherných línií sa stane 243!

243 Crystal Fruits

zdroj: Tom Horn Gaming

Letné prázdniny a sezóna dovoleniek v plnom prúde, napriek tomu v kasíno eTIPOS.sk nespomaľujú a táto horúca trojkombinácia výherných slotov vás zaručene rozpáli viac ako príjemné augustové slniečko!