Tri hot sloty v kasíno eTIPOS.sk aj s celosvetovo najpopulárnejšou hrou od spoločnosti Tom Horn

Tri hot sloty v kasíno eTIPOS.sk aj s celosvetovo najpopulárnejšou hrou od spoločnosti Tom Horn

Predstavíme vám tri hot sloty v kasíno eTIPOS.sk! Originálny výherný automat na tému robotov či celosvetovo najpopulárnejší slot od spoločnosti Tom Horn.

Eurojackpot tipos vám môže priniesť obrovský jackpot, tak na čo ešte čakáte?

Tri hot sloty v kasíno eTIPOS.sk

APPARATUS

Vydajte sa s týmto atraktívnym slotom od spoločnosti egaming na výlet do robotickej budúcnosti. Na piatich valcoch vás budú sprevádzať roboty a všetko s nimi súvisiace. K dispozícii je tridsiatka výherných línií a nechýbajú wild a scatter symboly. Práve scatter symboly vás určite budú zaujímať najviac, nakoľko vás zavedú do bonusovej hry o free spiny (v závislosti od počtu scatter symbolov možno získať 7,15 alebo 30 voľných roztočení). Atraktivitu slotu Apparatus zvyšuje funkcia respin v bonusovej hre. Výlet do budúcnosti, nech sa páči, nasadať!

Apparatus

zdroj: egaming

GEMMED!

Skvelý výherný automat s inovatívnou témou a parádnym grafickým spracovaním od spoločnosti Betsoft v ponuke kasíno eTIPOS.sk. Zaujímavý je nový systém kotúčovej mriežky zvaný MaxPays, ktorý prináša až 40 503 spôsobov, ako vyhrať. Valce vo formáte 9×9 sú tiež veľmi netradičným prvkom. Zaujme aj 96,46 % návratnosť stávok (RTP). Päť a viac scatter symbolov prináša voľné zatočenia. Získate tak minimálne 15 free spinov a v prípade 10+ scatter symbolov získate závratných 50 voľných zatočení! Príbehovo ide o banícku hru zasadenú do prostredia lesa. Lukus Gembreaker sa volá hlavná postava príbehu a ako jeho meno napovedá, svoju rolu v celom príbehu zohrajú aj drahé kamene.

Gemmed!

zdroj: Betsoft

243 CRYSTAL FRUITS

Výherný slot od spoločnosti Tom Horn Gaming s výhernosťou okolo 96,5 %. Ako už podľa názvu isto tušíte, ide o výherný automat s ovocnou tematikou. Medzi hráčmi po celom svete je slot 243 Crystal Fruits jednotkou z ponuky Tom Horn Gaming. Spomínaný päťvalcový slot zaujme najmä funkciou 243 Respin, ktorá zabezpečí, že z piatich výherných línií sa stane 243!

243 Crystal Fruits

zdroj: Tom Horn Gaming

Letné prázdniny a sezóna dovoleniek v plnom prúde, napriek tomu v kasíno eTIPOS.sk nespomaľujú a táto horúca trojkombinácia výherných slotov vás zaručene rozpáli viac ako príjemné augustové slniečko!