Nové tri hry v kasíno eTIPOS.sk – plamene, diamanty aj joker

Nové tri hry v kasíno eTIPOS.sk – plamene, diamanty aj joker

Kasíno eTIPOS.sk pokračuje v trende pravidelného rozširovania už beztak bohatej ponuky hier. Pribudli tri nové zaujímavé kúsky!

Tri nové hry v kasíno eTIPOS.sk

Flaming Spins

Výherný automat s návratnosťou stávok (RTP) až do 98 % určite poteší každého hráča. Ovocná klasika s moderným spracovaním horiaceho ovocia rozhodne zaujme. V tomto vydarenom kúsku od spoločnosti Betor dominujú plamene, v ktorých môžete nájsť parádnu výhru. Je to päťvalcový výherný automat s 20 výhernými líniami. Wild symbol je v tomto prípade netradične zobrazený nápisom WILD SYMBOL v zlatej farbe. Scatter symboly sú v tejto hre až dva – zvon a hviezda.

Pre jednoduché a rýchle hranie sa prihláste na tipos prihlásenie.

Joker 50 Deluxe

Táto novinka v kasíno eTIPOS.sk pochádza z dielne Synotu. Má až 50 výherných línií, ako už samotný názov hry napovedá. Nájdeme tu klasické symboly ako napríklad ovocie, hviezda, sedmička, ale aj štedrého Jokera.

27 Diamonds

Diamanty, diamanty a ešte raz diamanty. V tejto hre v podstate nejde o nič iné. Stretnete sa tu s diamantmi v zelenom, červenom, fialovom, oranžovom, žltom či modrom prevedení. Nechýba wild symbol. Ak sa na hracom poli objaví raz, zdvojnásobí výhru. Pokiaľ sa však wild symbol zobrazí dvakrát, môžete sa tešiť dokonca na štvornásobnú výhru.

Kasíno eTIPOS.sk potvrdzuje svoj vysoký štandard a neustálym rozširovaním svojej ponuky hier prináša hráčom mimoriadny komfort. Vybrať to svoje si tu dokáže určite každý! Bojuj aj s novými hrami o body do adventnej kasíno ligy či o parádne jackpoty.

Vylovíš parádnu výhru z pazúrov horúcich plameňov? Alebo sa necháš zlákať trblietavým leskom luxusných diamantov? Či radšej skúsiš šťastie s jokerom? Je to len na tebe, ktorú z nových hier si vyberieš.