Hraj Eurojackpot v kasíno eTIPOS.sk a získaj navyše 10 free spinov do TOP 3 hier

Hraj Eurojackpot v kasíno eTIPOS.sk a získaj navyše 10 free spinov do TOP 3 hier

Tomu sa povie dvojitá šanca! Zapoj sa do hry Eurojackpot v kasíno eTIPOS.sk a navyše dostaneš 10 free spinov do TOP 3 hier.

So skvelou akciou prichádza kasíno eTIPOS.sk, ktorá ti prináša doslova dvojitú šancu na úspech. Zapoj sa online do lotérie Eurojackpot a nielen, že si v hre o fantastické ceny, ale navyše získaš 10 free spinov.

Stav si online na Eurojackpot a získaj 10 free spinov do TOP 3 hier kasíno eTIPOS.sk

Akcia prebieha od 14. júla 9:00 hod. do 15. júla 17:45 hod. Tvoja stávka do Eurojackpotu môže byť akákoľvek (musí však byť podaná online) a automaticky získaš bonusových 10 free spinov v TOP 3 hrách v kasíno eTIPOS.sk – Respin Joker, Fruit Awards alebo Firebird Double 27.

Skúste si staviť na svoje obľúbené čísla na tipossk a možno budete dnešným veľkým víťazom.

Koeficient každého bonusového free spinu je 0,08 a každý hráč má nárok získať bonus vo forme 10 free spinov len jedenkrát. Bonusové free spiny kasíno pripíše na konto hráča v sobotu 16.7. Platnosť bonusových voľných roztočení je do konca víkendu, presnejšie do nedele 17.7. 23:59 hod.

Eurojackpot v kasíno eTIPOS.sk má aktuálne hodnotu závratných 104 miliónov eur! Skús svoje šťastie, zapoj sa do najbližšieho žrebovania (do piatka 15.7. 17:45) a si v hre nielen o skvelé výhry v tejto lotériovej hre, ale navyše získaš bonus vo forme 10 free spinov, ktoré môžeš využiť na TOP 3 hrách.

O parádne výhry sa nebojuje len v obľúbenej lotérii Eurojackpot. Ale aj v samotnom kasíne, do ktorého môžete získať 10 voľných roztočení. A ktovie, možno práve jedno z nich premeníte na jackpotovú výhru?

Zlatý Multilevel jackpot v kasíno eTIPOS.sk dosahuje už takmer úroveň 30 tisíc eur. Na striebornej úrovni sa hrá o jackpot vo výške 10 tisíc eur. Okolo hodnoty 10 tisíc eur sa aktuálne pohybujú aj Synot Progressie Bonusy na diamantovej a zlatej úrovni. Takmer 30-tisíc eur dosiahol EGT jackpot na najvyššej úrovni.

Ako vidíte, je o čo hrať v lotérii Eurojackpot a tiež aj v kasíne. Získaj svoju dvojitú šancu, stav si online na Eurojackpot do piatka 17:45 hod. a získaj k tomu 10 free spinov na TOP 3 hry v kasíno eTIPOS.sk.