Exclusive turnaje na Kalamba slotoch o 10 000 € v kasíno eTIPOS.sk

Exclusive turnaje na Kalamba slotoch o 10 000 € v kasíno eTIPOS.sk

Online kasíno eTIPOS.sk vyšperkovalo svoju bohatú ponuku výherných automatov o sloty z dielne Kalamba Games. Práve s týmito hrami prebiehajú Exclusive turnaje o 10 000 €!

Kasíno eTIPOS.sk „pumpuje“ neustále nové a nové sloty do svojej bohatej ponuky a nedávno pribudlo množstvo zaujímavých automatov z dielne Kalamba Games. Práve s týmito hrami prebiehajú počas aktuálneho týždňa Exclusive turnaje s celkovou dotáciou 10 000 €.

Exkluzívne turnaje v kasíno eTIPOS.sk s Kalamba Games o 10 000 €

Počas tohto týždňa čakajú na teba skvelé hry od Kalamba Games a tri exkluzívne špeciály. Konkrétne ide o dva dvojdňové a jeden trojdňový turnaj s celkovou dotáciou 10 000 €. Počas dvojdňových turnajov hráš o celkové bonusy v hodnote 3 000 € a 843 bodov do rebríčka februárovej kasínovej ligy. Tieto odmeny si rozdelí 124 najlepších hráčov v rámci každého z týchto dvojdňových exkluzívnych turnajov v kasíno eTIPOS.sk.

Ak si chcete vyskúšať svoje šťastie, potom je tipos práve pre vás.

Prvý turnaj prebehne v pondelok a utorok (13.2. – 14.2.) a druhý dvojdňový turnaj bude v hre počas stredy a štvrtka (15.2. a 16.2). Záverečný tretí exkluzívny turnaj je pre teba prichystaný na víkend. Začína sa v piatok a končí v nedeľu (hráš teda od 17.2 do 19.2.). Celková dotácia trojdňového exkluzívneho turnaja je 4 000 €.

Rebríčky jednotlivých exkluzívnych turnajov budú zostavené na základe jednotlivých výherných stávok s najvyšším výherným pomerom (win/bet) a poradie bude zostavené podľa dosiahnutého skóre jednotlivých stávok s najvyššou hodnotou výherného pomeru win/bet.

Len pre ochutnávku uvádzame, že víťaz exkluzívneho turnaja získa 300 € a druhý 150 €. Tabuľku s odmenami pre všetkých 124 odmenených hráčov v jednotlivých exkluzívnych turnajoch uvádza kasíno eTIPOS.sk na svojich oficiálnych webových stránkach.

Roztoč valce na Kalamba slotoch ako napríklad Big Bounty Bill, Blazing Bull, Caribbean Anne, Ducks Till Dawn, Firedrakes Fortune, Goblins and Gemstones, Griffins Quest, Joker Max, Sadie Swift alebo Sky Hunters.

V rámci exkluzívnych turnajov môžeš získať nielen atraktívne finančné bonusy, ale aj vylepšiť svoje konto vo februárovej kasínovej lige. V tohtomesačnej edícii hráš dokonca o podiel z nadupanej celkovej dotácie vo výške 90 000 €!

Nezabúdaj, že kasíno eTIPOS.sk má vždy pre teba prichystané aj skvelé jackpoty. Neuveriteľných 80 000 € je v hre v rámci Zlatého multilevel jackpotu a o takmer 50 000  hráš v EGT jackpote na najvyššej úrovni. Cez 25 000 € sa prehupol Synot progressive bonus na diamantovej úrovni.