Kasíno eTIPOS.sk rozšírilo ponuku hier o atraktívne Kalamba sloty

Kasíno eTIPOS.sk rozšírilo ponuku hier o atraktívne Kalamba sloty

Kasíno eTIPOS.sk má najširší výber hier na domácom trhu. Neustále však rozširuje svoju bohatú ponuku a teraz hlási nové atraktívne novinky z dielne Kalamba Games. Skúsiš?

Kasíno eTIPOS.sk pridáva do ponuky hier zaujímavé kúsky od Kalamba Games

Goblins & Gemstones

Vydajte sa do sveta fantasy a vykradnite Goblinov trezor. Spoločnosť Kalamba Games sa pri tvorbe soundtracku inšpirovala evidentne filmom o Harrym Potterovi. Hra prebieha na piatich valcoch so štyrmi radmi symbolov a ponúka 1024 výherných línií. Medzi plusy tejto hry patrí vysoký výherný potenciál, veľa výherných línií a zábavná hrateľnosť. Nevýhodou je určite vysoká minimálna stávka. Zbierky drahokamov vás nasmerujú k parádnym výhram a k  dispozícii sú aj free spiny.

Príďte a hrajte loto tipos, kde vaše šťastné čísla môžu priniesť obrovské výhry.

Griffin’s Quest

Kasíno eTIPOS.sk vás pozýva na pátranie po mýtickom grifinovi a pokladoch, ktoré ukrýva. Vitajte vo svete mýtických postáv a roztočte valce slotu s vysokou volatilitou a výhernosťou 97,5 %. Čakajú na vás free spiny, bonusová hra aj multiplikátory výhier. Nesmieme zabudnúť na funkciu Hyper Bonus, ktorá vás rýchlo dostane do kola s bezplatnými zatočeniami.

Griffin’s Quest

zdroj: Kalamba Games

Joker Max

Veľký výherný potenciál, progresívny jackpot a možnosť nákupu bonusu patrí medzi silné zbrane tohto slotu od Kalamba Games. Ovocný automat so šiestimi valcami, typickými symbolmi a 40 výhernými líniami. Joker Max prináša niekoľko zaujímavých funkcií, ako napríklad nákup funkcie, zbierka symbolov, hyperbet, multiplikátor wild symbolov, skladané symboly, divoké symboly a ďalšie.

Sadie Swift: Guns n Glyphs

Vzrušujúca zmes tém v štýle Indiana Jonesa a Tomb Raidera. Sexi kovbojka ako hlavná hrdinka tohto nového slotu v kasíno eTIPOS.sk vás vytiahne na dobrodružnú výpravu plnú adrenalínu a lákavých výhier. Loví staroegyptské artefakty na piatich valcoch a dvadsiatich výherných líniách. Užite si dobrodružstvo naplno s multiplikátormi výhier alebo expandujúcimi symbolmi. Zaujímavosťou je možnosť výberu z free spinov Divokého Západu alebo starovekého Egypta. Nakoľko každá možnosť má svoje špecifické vlastnosti.

Sadie Swift: Guns n Glyphs

zdroj: Kalamba Games

Sky Hunters

Ste pripravení pripojiť sa k posádke Sky Hunters na výpravnej honbe za veľkými výhrami a objaviť vzrušujúci steampunkový vesmír? Čaká na vás honba za veľkými výhrami v oblakoch a toto dobrodružstvo si nemôžete nechať ujsť. Táto novinka, ktorú prináša kasíno eTIPOS.sk ponúka päť valcov a tri rady symbolov s dvadsiatimi výhernými líniami.  Zlaté vzducholode plnia v tomto slote funkciu wild symbolov a atraktívna funkcia Lucky Loops prináša pomyselnú čerešničku na torte.