Zabávaj sa a vyhrávaj v kasíno eTIPOS.sk! Čo prinesie februárová kasíno liga?

Zabávaj sa a vyhrávaj v kasíno eTIPOS.sk! Čo prinesie februárová kasíno liga?

Zábava, súťaženie a skvelé výhry! Na to všetko a ešte oveľa viac sa môžeš tešiť vo februárovej kasíno lige v online kasíno eTIPOS.sk.

Ani sme sa nenazdali a január sa preklopil do februára. Mesiaca, ktorý prinesie sviatok zamilovaných, ale aj možnosť skvelej zábavy, súťaženia a skvelých výhier – kasínovú ligu. Celková dotácia obľúbenej akcie v kasíno eTIPOS.sk bude oproti predošlej edícii vyššia o 30 000 €, teda rovných 90 000 €. Poď do toho a odkroj si svoj šťavnatý kúsok z toho koláča!

Čo prinesie februárová kasínová liga v online kasíno eTIPOS.sk?

Januárová kasíno liga bola špecifická návratom Double days, teda dní, počas ktorých nazbierané body do rebríčka majú dvojnásobnú hodnotu. Toto privilégium môžete využiť aj počas februárovej edície a rovnako ako predtým, v dvoch týždňových intervaloch. Ten prvý bude trvať od 6. do 12. februára a druhý týždeň s Double days zažiješ od 20. do 26. februára.

Skúste hrať na etipos casino a zažite vzrušenie z hry v kasíne.

Kasíno eTIPOS.sk bude počas februárovej edície kasínovej ligy rozdávať za hranie vo večerných turnajoch aj obľúbené free spiny. O desať voľných roztočení môžeš bojovať v týždni od 13. do 19. februára. Tieto dátumy nezabudni výrazne vyznačiť do svojho kalendára, pretože počas Double days najzásadnejšie môžeš meniť svoju pozíciu v rebríčku. A počas spomínaného týždňa nazbierať spolu až 70 free spinov za hranie vo večerných turnajoch.

Počas týždňa, keď sa hrá o free spiny, stačí, že sa zapojíš do večerného tematického turnaja od 17:00 do 23:30 hod. Zahraj aspoň za 30 € a bonus vo forme 10 voľných roztočení do hry Flaming Fruit máš na svojom konte!

Výborná zábava, adrenalín zo súťaženia, double days s dvojnásobnými bodmi či free spiny za hranie vo večerných turnajoch. Kasíno eTIPOS.sk ti počas februárovej kasíno ligy ale prináša omnoho viac! A to napríklad lukratívne jackpoty, ktoré môžu zmeniť tvoj život.

Začiatkom kalendárneho roka sa prepisovala história spomínanej online herne, keď šťastný výherca trafil najvyšší EGT jackpot v hodnote okolo 70 000 €.

O čo hráš aktuálne? Zlatý multilevel jackpot dosiahol zaujímavú hodnotu 40 000 € a o takmer 20 000 € hráš v Synot progressive bonuse na diamantovej úrovni. EGT jackpot po historickom úspechu znova naberá na sile a aktuálne ponúka možnosť vyhrať 40 000  na najvyššej úrovni.

Roztoč valce a uži si novú edíciu kasínovej ligy v online kasíno eTIPOS.sk!