Systémy v rulete: Dynamické tucty

Systémy v rulete: Dynamické tucty

Pozor, pre všetkých hráčov, ktorí hľadajú nejaké kvalitné systémy v rulete tu máme niečo zaujímavé – koncept zvaný Dynamické tucty.

Viete to už sami na základe vlastných skúseností alebo ste to počuli od iných hráčov. Jednotlivé veličiny v rulete, či už ide o čísla, farby alebo čokoľvek iné, majú tendenciu sa vracať. Mnohé systémy v rulete preto pracujú s touto teóriou a dokážu ju výborne využiť v prospech hráča. Systém Dynamické tucty patrí medzi nich a rozhodne odporúčame vyskúšať!

O čo ide?

Pointou systému Dynamické tucty je vsádzanie na dva tucty rozdielne od tuctu, ktorý práve padol. Stavíš po 10 žetónov na oba vybrané tucty. V prípade prehry stávku zopakuješ a v prípade výhry stavíš o 2 žetóny viac na každom z vybraných tuctov. Úplne jednoduché, ale zároveň aj veľmi efektívne! Vyskúšať si to môžeš najskôr v hre zadarmo.

Dynamické tucty patrí medzi systémy v rulete s rozličnými variáciami

Variácie systému Dynamické tucty

Rastúce Dynamické tucty – V tomto variante hráč nezvyšuje stávky len po víťaznom spine, ale po každom. V hre budú veľké stávky a veľké výhry, no je na každom hráčovi, aby si zodpovedne stanovil limit a ukončil hru v rozumnej fáze.

Tri dynamické tucty – Tento variant počíta s tým, že hráč bude vsádzať nie na tucty, ktoré v predchádzajúcom spine nepadli, ale na spiny, ktoré padli. Hráč rozohráva tri samostatné hry, v ktorých stále vsádza na tucty 1 a 2, 2 a 3, 1 a 3.

Šesť dynamických tuctov -Pre vyspelejších ruletových hráčov, ktorí disponujú dostatočným kapitálom a prehľadom v hre. Pri tomto variante k tuctom pridáva hráč aj stávky na stĺpce. Hráč bude hrať šesť samostatných hier. V tomto prípade nevyhnutnosťou je dostatočný kapitál – až 6x vyšší ako pri základnej hre.

Záver

Dynamické tucty patrí medzi systémy v rulete, ktoré dokážu situáciu zvrátiť, aj keď sa spočiatku vyvíja negatívne a hráč sa dostane do záporných čísel. Dôležité upozornenie: nepodliehajte vábeniu stále vyšších a vyšších výhier, aj keď sa práve skvele darí. Časom sa môže prejaviť matematická výhoda rulety (house edge) a preto vždy ukončite svoju hru včas. Buď skončite úplne, alebo hrajte iným ruletovým systémom.