5 spôsobov, ako byť lepším hráčom v rulete

5 spôsobov, ako byť lepším hráčom v rulete

Ako byť lepším hráčom v rulete? Týchto päť spôsobov vám môže pomôcť k výraznému progresu.

Nájdite ruletu s najnižšou výhodou kasína

Európska ruleta obsahuje len jednu nulu a prináša house edge (výhodu kasína) 2,70 %. Pre porovnanie: v americkej rulete je políčko s 00 a v podstate zvyšuje výhodu kasína oproti hráčovi dvojnásobne – house edge je 5,26 %. Mnoho hazardných hráčov o tomto vôbec nevie a každé ruletové koleso sa im zdá rovnaké. Okrem toho, kamenné kasína v súčasnosti väčšinou ponúkajú americké rulety.

La Partage

Čo to je? Špeciálny súbor pravidiel v rulete, z francúzskeho La Partage – v preklade „rozdelenie“. Nájdete ich na francúzskej rulete a v praxi znamená, že ak hráčovi padne zelená 0, tak dostane späť polovicu stavených peňazí. Zo stávky 10 € vám v tomto prípade kasíno vráti 5€. Toto pravidlo znižuje výhodu kasína z 2,70 % na fantastických 1,35 %.

Ako byť lepším hráčom v rulete? Aj vďaka týmto radám

Disciplína a najmä v pití

Ruleta a popíjanie pri jej hraní môže byť mimoriadne nákazlivé, ak sa väčšina hráčov pri kolese zabáva. Drinky zdarma môžu byť veľkým lákadlom, ale aj cestou ku katastrofe.

Stanovenie a dodržiavanie limitov výhier a prehier

Ruleta je mimoriadne volatilná hazardná hra. Série, z krátkodobého aj dlhodobého hľadiska, sú nevyhnutné. Ak chcete správne manažovať svoj bankroll pri hraní rulety, tak pravidlo obmedzovania vašich výhier a prehier musíte prísne dodržiavať. Nastavte si vzhľadom na svoje potreby limit výhry a prehry a dodržte to!

Ruletové stratégie

Existuje mnoho ruletových stratégií. Ich využívanie dá určitý koncept vašej hre, ktorá nebude úplne náhodná. Zvýšite tak svoje šance na úspech. Medzi najobľúbenejšie a medzi hráčmi rulety najčastejšie využívané systémy patria Martingale, Fibonacci, Oscar´s Grind, Labouchere či D´Alambert. Nielen podrobné popisy týchto a iných stratégií, ale aj mnoho iných užitočných tipov na ruletu môžete nájsť na našich stránkach.

Ak sa pýtate, ako byť lepším hráčom v rulete, odpovede nájdete vyššie. Využívajte kombináciu týchto piatich rád a stanete sa bez debaty lepším a kvalitnejším ruletovým hráčom.