Ruletové systémy: Stávka na päticu

Ruletové systémy: Stávka na päticu

Stávka na päticu patrí medzi jednoduché, ale zároveň veľmi účinné a efektívne ruletové systémy.

Postup

Základom ruletového systému Stávka na päticu je v každom spine uskutočniť stávku na päť rozličných miest na hracom plátne. Stavíš po jednom žetóne na päť presne vybraných miest, resp. konkrétne na streety: 1,2,3 – 10,11,12 – 13,14,15 a na tieto six-liny: 28,29,30,31,32,33 – 31,32,33,34,35,36.

Výška stávok

Bez ohľadu na to, či v konkrétnom spine vyhráš alebo prehráš, v tom nasledujúcom zvýšiš stávku o jeden žetón. Napríklad v piatom spine stavíš po päť žetónov na uvedené tri streety a tiež na uvedené dva six-liny. Toto praktizuješ v prvých desiatich spinoch. V jedenástom spine nasleduje návrat na začiatok cyklu a teda stávku po jednom žetóne na presne vybrané miesta.

Stávka na päticu patrí medzi ruletové systémy, ktoré prinášajú častú výhru

Záver

Keď prihliadnete systému Stávka na päticu bližšie na zúbok, zistíte, že veľmi efektívne pokrývate 15 rozličných miest na hracom plátne. To je takmer polovica hracej plochy! Matematika hovorí jasnou rečou: pri tomto ruletovom systéme na výhru nečakáte dlho. Štatisticky v priemere každé dva až tri spiny máte výhru vo vrecku.

Odporúčania

Vyskúšajte tento ruletový systém najskôr na nečisto, resp. pri hre bez reálnych peňazí. Uvidíte, ako funguje a dostane sa vám viac do krvi. Pomôže vám to aj lepšie odhadnúť výšku kapitálových nárokov na hru. Odborníci odporúčajú stanoviť aj limity pre výhry a prehry. Po ich dosiahnutí prejsť na iné ruletové systémy alebo ukončiť hru.