3 online ruletové systémy s nízkou volatilitou, ktoré by si mal vyskúšať

3 online ruletové systémy s nízkou volatilitou, ktoré by si mal vyskúšať

Tieto tri online ruletové systémy s nízkou volatilitou rozhodne stoja za vyskúšanie.

Čo sú ruletové systémy s nízkou volatilitou?

Hráči vyhľadávajúci tento typ ruletových systémov dbá na svoj rozpočet. Neradi riskujú a snažia sa maximalizovať svoj hrací čas na úkor obrovského výherného potenciálu. Milujú bezpečné prostredie hazardných hier, ktoré im tieto systémy s nízkou volatilitou ponúkajú. Ak patríte do tejto skupiny opatrnejších hráčov, tak práve pre vás sú určené tieto tri ruletové systémy s nízkou volatilitou.

Ruletový systém 2-1-2

Tento systém je medzi hráčmi známy tiež aj ako Manhattan. Odmeňuje veľké víťazné šialenstvá. Ako to funguje? Najskôr si hráč zvolí základnú stávku, napríklad vo výške 1€. Na začiatku kola si hráč vyberie stávku v rulete s dvoma možnosťami výsledku a staví dvojnásobok základnej stávky (v našom prípade 2€). Ak prvá stávka bude úspešná, tak v nasledujúcej staví len základnú stávku vo výške 1€. Za každú výhru po prvej prehre hráč  zvyšuje stávku v ďalšom kole o jednu jednotku (základnú stávku). Ak hráč prehrá stávku, tak má dve možnosti: buď ukončiť hru alebo začať od začiatku.

Systém 2-1-2 alebo Manhattan neprináša pozitívne výsledky len v rulete, ale aj v iných hazardných hrách, v ktorých môžeš uzatvárať stávky s dvoma možnosťami výsledku (napríklad blackjack či baccarat). Ak chceš maximalizovať svoj herný čas a zároveň minimalizovať riziko strát, tak toto je systém určený práve pre teba.

Paroli systém

Systém Paroli je tiež známy ako obrátený Martingale. Namiesto zdvojnásobenia stávky po každej prehre (klasický Martingale) zdvojnásobíš výšku stávky po každej výhre. V prípade prehier systém Paroli vyžaduje, aby ste zresetovali stávky na pôvodnú výšku. Paroli systém má ale jeden veľký mínus, v zisku skončíš len vtedy, ak ukončíš hru po víťaznej stávke. Pretože prehra pohltí späť všetky vyhraté peniaze z predošlých hier. Odborníci odporúčajú tento mínus kompenzovať tým, že hráte len 4-krokový systém Paroli, to znamená, že po štvrtej výhre v rade sa vraciate so stávkou na začiatok namiesto zdvojnásobenia.

D´Alambert systém

Patrí nielen medzi ruletové systémy s nízkou volatilitou, ale využiteľnosť nachádza aj v iných hazardných hrách, ako napríklad baccarat či blackjack. Je určený pre hráčov, ktorí radi idú na veci pomalšie a nepreferujú agresívnu hru. Umožňuje hráčom zrušiť straty jednou stávkou, ale zároveň nemá veľký potenciál.