Ruletové systémy: Stačí vsádzať na jedno číslo!

Ruletové systémy: Stačí vsádzať na jedno číslo!

Predstavili sme vám viaceré ruletové systémy a tento patrí k tým najjednoduchším. Stačí vsádzať na jedno číslo!

Postup

Stačí zvoliť jedno konkrétne číslo a po celý čas vsádzať na toto ľubovoľné číslo. Začínaš na stávke 1 žetón. Svoju hru rozdelíš na viacero cyklov. Prvý z nich trvá 35 spinov a všetky nasledujúce po 18 spinov. Po ukončení každého herného cyklu progresívne zvyšuješ hodnotu žetónov.

Progresívne zvyšovanie realizuješ prostredníctvom klasického Martingale systému. Napríklad ak nepadne tebou vybrané číslo v prvom cykle (35 spinov), zvýšiš stávku na 2 žetóny a túto hodnotu držíš počas ďalšieho cyklu (18 spinov).

Týmto spôsobom pokračuješ, až dokým nepadne tebou vybrané číslo a keď trafíš, vraciaš sa na začiatok – k stávke 1 žetónu. V prípade, že nepadne tvoje číslo ani v prvých dvoch cykloch (35+18 spinov = 53 spinov), zvýšiš progresívne hodnotu stávky na 4 žetóny.

Ruletové systémy: Stačí vsádzať na jedno číslo!

Rozpis stávok

Pre jednoduchšie pochopenie systému rozpis stávok môže vyzerať napríklad takto:

1. cyklus: 35 spinov – vklad 1 žetón (spolu 35 žetónov)

2. cyklus: 18 spinov – vklad 2 žetóny (spolu 36 žetónov)

3. cyklus: 18 spinov – vklad 4 žetóny (spolu 72 žetónov)

…. viete jednoducho podľa svojich kapitálových možností, na koľko cyklov máte peniaze.

Pravdepodobnosť výhry

Pokiaľ hráte francúzsku ruletu, pri 36 číslach a jednej 0 by v priemere malo vybrané číslo padnúť jedenkrát za 37 spinov. Z toho vyplýva, že čím máte vyšší kapitál a dokáže pokryť viac cyklov a spinov, tým vyššia je pravdepodobnosť na výhru. Pravdepodobnosť výhry stúpa s množstvom odohratých spinov.

Záver

Patrí medzi ruletové systémy, ktoré prinášajú jednoduchosť a veľmi solídnu pravdepodobnosť zisku. Odborníci poukazujú na to, že zvyčajne vybrané číslo padne do 70 spinov. Dôležité je pri hraní rulety uvedeným systémom mať dostatočný kapitál a tiež dostatok času, pretože potrebujete odohrať veľa spinov, aby bol dosiahnutý požadovaný efekt.

Ďalšie zaujímavé ruletové systémy pre inšpiráciu môžete nájsť TU.