Tipy ako zvýšiť svoje šance na výhru v číselnej lotérii (2.)

Tipy ako zvýšiť svoje šance na výhru v číselnej lotérii (2.)

ako zvýšiť svoje šance na výhru v číselnej lotériiV prvej časti sme vám predstavili štyri skvelé tipy ako zvýšiť svoje šance na výhru v číselnej lotérii. V druhej časti prinášame ďalšie štyri.

Vyskúšajte aj tieto tipy ako zvýšiť svoje šance na výhru v číselnej lotérii

Opatrnosť pri výbere špeciálnych čísel

Ak na tiket vyberieš svoje vlastné čísla, tak sa uisti, že si vybral širokú škálu čísel obsahujúcich dobrý prierez zo všetkých dostupných čísel v samotnom žrebovaní. Ak ideš iba s narodeninami a inými špeciálnymi dátumami, tak sa obmedzuješ na čísla od 1 do 31. O čísla od 32 vyššie pri tejto „taktike“ prídeš.

Zakaždým dvojnásobná kontrola tiketu

Ako zvýšiť svoje šance na výhru v číselnej lotériiUrčite si počul už o hlavných výhrach v slušných výškach, ktoré zostali nevyzdvihnuté. Stáva sa to až príliš často, že hráč jednoducho neverí výhre a neskontroluje výsledok žrebovania číselnej lotérie. Ak si podáte tiket s množstvom čísel a kombinácií, tak je celkom ľahké prehliadnuť výherné čísla. Kontrolujte preto tiket vždy aspoň dvakrát alebo ho zoberte na kontrolu na miesto, kde ste tiket podali. Pri niektorých hrách môžete tiket skontrolovať online.

Nevyberaj po sebe idúce čísla

Pokiaľ vyberáte na tiket čísla manuálne, tak určite nevyberajte čísla nasledujúce za sebou. Premýšľajte: ako často vidíte pri žrebovaní číselnej lotérie dve po sebe idúce čísla? Nestáva sa to takmer nikdy! Šance na dve po sebe idúce čísla sú rovnaké ako pri iných číslach, ale v praxi to tak nevyzerá. Táto rada patrí medzi najlepšie tipy ako zvýšiť svoje šance na výhru v číselnej lotérii.

Nenechaj sa nachytať v lotériových podvodoch

Stalo sa vám niekedy, že ste v spame svojho e-mailu objavili poštu informujúcu o tom, že ste vyhrali 18 miliárd dolárov v lotérii, ktorú ste nikdy nehrali? Dávajte pozor na rozličné lotériové podvody, nenechajte sa nachytať. Tikety do číselnej lotérie podávajte alebo kupujte u registrovaného a overeného predajcu. Pamätajte, že po výhre už nikdy nebudete musieť platiť žiadne ďalšie peniaze na to, aby ste si ju mohli vybrať! Zostaňte v bezpečí pred lotériovými podvodníkmi.

Inšpirujte sa a určite nabudúce vyskúšajte tieto  tipy ako zvýšiť svoje šance na výhru v číselnej lotérii!