Prečo je online keno lepšie ako klasické? Tri dôvody, ktoré musíte poznať

Prečo je online keno lepšie ako klasické? Tri dôvody, ktoré musíte poznať

Tri dôvody, prečo je online keno lepšie ako klasické. Poznáte ich?

Tri dôvody prečo je online keno lepšie ako klasické

Lepšia rozmanitosť hier

Jednou z najväčších výhod online hazardných hier oproti klasickým je, že hráči majú k dispozícii väčšiu škálu hier. Online kasína majú lepšiu rozmanitosť hier a týka sa to aj obľúbeného kena. To znamená, že dokážete nájsť online keno hry so skvelými bonusovými možnosťami či jackpotmi. Ak online kasíno nemá požadovanú hru, ktorú hľadáte, tak môžete jednoducho prejsť na stránky inej internetovej herne.

Pohodlnosť

Online keno oproti klasickému je určite pohodlnejšie. Napríklad tikety na klasické keno viete  kúpiť na poštách, prípadne v novinových stánkoch. Ale tieto zariadenia nie sú otvorené 24/7 ako online kasína. Online keno môžete hrať kedykoľvek chcete a navyše aj kdekoľvek chcete, keďže online kasína majú svoje mobilné aplikácie.

Vyššie RTP

Číselné lotériové hry sú známe tým, že majú nízke RTP (priemernú návratnosť vkladov) a preto patria k menej výhodným hazardným hrám z pohľadu hráča. Ale jedným zo spôsobov, ako zvýšiť RTP tejto hry je hrať online keno. Niektoré kasína uvádzajú hodnotu RTP v pravidlách hry a vďaka tomu sa môžete uistiť, či hráte hru keno s výhodnou hodnotou RTP. Môžete nájsť hry online keno s návratnosťou stávok viac ako 90 %, čo je určite omnoho výhodnejšie ako klasické keno.

4 tipy, ako hrať Keno ako expert

Osvojte si základné koncepty

Keno patrí medzi najmenej výhodné lotériové číselné hry. Prináša najmenšie možnosti výhier v porovnaní s ostatnými lotériami. Porovnajte si jackpot v Kene vo svojom obľúbenom kasíne s jackpotmi napríklad v Euro miliónoch a podobne.

Ďalší fakt, ktorý si mnoho hráčov neuvedomuje, že Keno má niekoľko rozličných variantov. Tie sa od seba líšia vo výške cien, pravidlami, kurzami či rozpismi výhier. Na prvý pohľad vyzerajú veľmi podobne, ale keď ich preskúmate detailnejšie, nájdete rozdiely. Čo vám funguje v jednom variante, tak nemusí fungovať v druhom a podobne.

Pozorne si preštudujte šance

Rozlišujeme tri základné druhy Kena – video Keno, stieracie žreby a živé žrebovanie. Dôkladne si preštudujte výplatnú tabuľku a šance na výhru pri jednotlivých variantoch. To vám môže pomôcť rozhodnúť sa, na koľko čísel si staviť.

Keno vyžaduje trpezlivosť a konzistenciu

Stavíte si na náhodné čísla a každé žrebovanie prináša novú hru. Šance na výhru sa nemenia bez ohľadu na to, koľko hier hráte. Jedným rozdielom medzi hrou Keno a ostatnými lotériovými hrami je, že neduplikuje čísla v žrebovaní. Ak je vyžrebovaná v Kene raz jednotka, tak bude vyžrebovaná iba raz.

Keďže Keno nepovoľuje duplicitné čísla, šance hráčov na výber správnych čísel sú menšie, ako v ktorejkoľvek inej lotériovej hre. To znamená, že zásah do čierneho vás čaká v nižšom percente hier. Môžete si zvoliť video Keno namiesto čakania na dennú žrebovaciu hru. Ak chcete kompenzovať nízke šance na výhru, tak musíte rozpočítať svoj rozpočet na toľko hier denne, koľko dokážete odohrať. Doháňate na objeme to, čo chýba na pravdepodobnosti.

Hrajte viac kariet v každej hre

Odborníci na Keno radia: Najlepšie robiť minimálne stávky a bez ohľadu na to, koľko čísel si vyberiete, tak hrať niekoľko kariet za hru.

Robíte tzv. „stávkovanie podľa vzoru“, čo znamená, že svoje tipy rozložíte na viacero kariet podľa vzorov. Umožňuje vám to pokryť viac čísel a zvýšite tým pravdepodobnosť, že trafíte výhernú kombináciu, keď budete mať viac kariet v jednej hre.