Kasínový trip do Las Vegas? 6 vecí, ktoré musíte naplánovať

Kasínový trip do Las Vegas? 6 vecí, ktoré musíte naplánovať

Kasínový trip do Las Vegas – mesta hriechu a neobmedzených možností. To je sen takmer každého hazardného hráča. Aby to bolo dokonalé, týchto 6 vecí musíte naplánovať.

Kde budete bývať

Nechceme vás strašiť alebo odrádzať, ale sú časti Las Vegas, ktorým je lepšie sa vyhnúť. Mnoho hráčov, ktorí prvýkrát navštívili „mesto hriechu“, chcelo ušetriť pár dolárov na ubytovaní. Skončilo to tým, že si rezervovali pobyt v najhorších oblastiach mesta. Vyberajte z bezpečnejších oblastí, aj keď si priplatíte pár dolárov navyše. Odporúčame hľadať recenzie od návštevníkov na webe.

Nezabudnite strategické karty

Blackjack patrí medzi hazardné hry, v ktorých hráč dokáže použitím správnych vecí najvýraznejšie znížiť výhodu kasína (house edge). K týmto postupom patrí nielen počítanie kariet, ale aj používanie strategických kariet. Ide o karty, ktoré obsahujú rozpis všetkých možných kombinácií kariet na ruke a optimálne možnosti ich zahrania. Môžete ich navyše používať priamo pri hre.

Preštudovať tabuľky výplat video pokru a percentá návratnosti

Naučte sa, aké výplatné tabuľky pri video pokri sú dobré a akú návratnosť prinášajú. Už pred samotným výletom do Las Vegas si dopredu definujte pri ktorých stoloch plánujete hrať.

Pred kasíno tripom do Las Vegas plánujte aj tieto veci

Naštudovať pravidlá blackjacku a percentá návratnosti

Dopredu si ujasnite, ktoré pravidlá v blackjacku sú dobré a ktoré nevýhodné. V minulosti sme už písali o tom, ako si vybrať správny stôl na blackjack.

Naplánujte si rozpočet na hranie

Plánovať financie je vhodné aj pri výlete do Las Vegas. Ak plánujete ísť na štvordňový trip a počas každého dňa dve návštevy kasína, tak si musíte rozdeliť rozpočet na hranie na 8 jednotiek. Pokiaľ máte rozpočte na hranie 1 200 €, tak potrebujete vydeliť túto sumu ôsmimi a dostanete bankroll 150 € na každú návštevu kasína. Zaistíte tým, že budete mať počas celého výletu dostatok peňazí na hranie. V prípade zisku – buď pridáte k nasledujúcim návštevám peniaze do bankrollu naviac, alebo si ich odložíte bokom ako zisk.

Plán aktivít mimo kasína

Las Vegas je mestom hazardu, ale potrebujete si od hrania občas aj trochu oddýchnuť. Navyše ide o atraktívnu destináciu, v ktorej je milión iných možností skvelého vyžitia, ako len hranie v kasíne. Pri každom kasíno tripe si naplánujte aspoň niekoľko aktivít mimo hazard.