Hazardné hry s nízkou volatilitou: Vyhnite sa vďaka nim náhlym a vysokým prehrám

Náhle a vysoké prehry, nočná mora každého hazardného hráča. Ako sa tomu vyhnúť? Ako tomu predchádzať? Hrajte hazardné hry s nízkou volatilitou. Toto je 7 najlepších!

Na začiatok ujasníme, čo vlastne volatilita znamená v kasínovom ponímaní. Hry s vysokou volatilitou prinášajú menej časté, ale o to výraznejšie výhry. Hazardné hry s nízkou volatilitou vyplácajú výhry častejšie, ale sú nižšej hodnoty. Ak chcete predchádzať nárazovým a vysokým prehrám, odporúčame vám týchto 7 hier s nízkou volatilitou.

Hazardné hry s nízkou volatilitou

Blackjack pri stoloch s výplatným pomerom 3:2 – Blackjack patrí medzi najobľúbenejšie hazardné hry. Prináša nízku výhodu kasína aj nízku volatilitu. Pri správnom využití niektorých vecí môžete nakloniť misky úspechu na svoju stranu.

Športové stávkovanie – Síce nezodpovedá štandardným hazardným hrám s nízkou volatilitou, ale umožní vám udržať si bankroll dlhšie a vyhnúť sa nárazovým masívnym stratám. Pokiaľ, samozrejme, nehráte nejaký šialený vabank.

Kocky – Najjednoduchšie dve možnosti stávok pri kockách prinášajú najnižšiu volatilitu. Jednoduchá hra, ktorá ale prinesie množstvo skvelej zábavy.

Baccarat – Hazardná hra, ktorá sa ešte tak nepreslávila medzi hráčmi po celom svete. Ale napríklad v Macau už je jednotka v popularite, predbehla dokonca blackjack. Hráči hľadajúci hazardné hry s nízkou volatilitou by určite mali zbystriť pozornosť.

Ruleta s jednou 0 – Bankroll pri hraní rulety vydrží omnoho dlhšie, ak hráči budú hrať inteligentne a vsádzať len na stávky, ktoré vyplácajú rovnakou hodnotou, aký je vklad (1:1). Potrebujete nájsť európsku ruletu s jednou 0 a znížiť tak výhodu kasína aj volatilitu. V živých kasínach to môže byť problematické, online ruleta vám v tomto smere vyjde v ústrety.

Poker vo verzii Texas Hold´em – Texas Hold´em poker prináša nízku volatilitu rovnako ako športové strávky, pravdepodobne je v tomto smere ešte lepší. Poker je hazardná hra, v ktorej hráte proti iným ľuďom. Zdokonaľujete svoje schopnosti a nájdite si stoly, pri ktorých máte slabšiu konkurenciu.

Niektoré výherné automaty – Musíte hľadať na internete informácie, čítať recenzie, aby ste zistili, ktoré sloty majú nízku volatilitu.