Najšťastnejšie kasíno v Las Vegas? Dáta hovoria jasnou rečou

Najšťastnejšie kasíno v Las Vegas? Dáta hovoria jasnou rečou

Ak sa niekedy vyberiete na výlet do Las Vegas, známeho ako „mesto hriechu“, tak rozhodne nevynechajte návštevu najšťastnejšieho kasína. Dáta hovoria jasnou rečou!

Najšťastnejšie kasíno v Las Vegas?

Las Vegas je globálnym centrom zábavy 24/7, od pretekov F1, skvelé vystúpenia či koncerty. No „mesto hriechu“ je neodmysliteľne spojené najmä s epicentrom hazardnej zábavy. Od blikajúcich svetiel hracích automatov až po pokrové turnaje na najvyššej úrovni. Toto mesto jednoducho uspokojí všetky druhy návštevníkov.

Ktoré kasíno si vybrať z toho množstva? Zamerali sme sa na 15 najznámejších kasín v Las Vegas. Vybrali sme kľúčové slová súvisiace so šťastím, ako napríklad šťastie, výhra, úspech, jackpot a analyzovali sme ich výskyt v recenziách na Tripadvisore. The Mirage je najšťastnejšie kasíno v Las Vegas, pričom 6,03 % recenzií užívateľov na Tripadvisore obsahuje slová súvisiace so šťastím v hre.

Resorts World Las Vegas stojí na opačnom strane spektra, možno ho považovať za najnešťastnejšie kasíno v Las Vegas, nakoľko len 0,78 % recenzií užívateľov na Tripadvisore obsahuje spomínané kľúčové slová súvisiace so šťastím v hre. Aj keď nemôžeme garantova žiadne vysoké výhry, tak dáta hovoria jasnou rečou.

TOP 8 najšťastnejších kasín v Las Vegas (podľa recenzií na Tripadvisore)

  1. The Mirage – 6,03 %
  2. The Venetian – 5,92 %
  3. Aria – 5,55 %
  4. The Cosmopolitan of Las Vegas – 4,36 %
  5. Treasure Island – 4,34 %
  6. MGM Grand – 4,24 %
  7. Caesars Palace – 4,13 %
  8. Bellagio – 3,98 %

Pokiaľ plánuješ návštevu Las Vegas, okrem koncertu U2 v dych berúcom The Sphere si určite nenechaj ujsť ani návštevu niektorého z vyššie zmieňovaných kasín.