Májové bonusy šité na mieru každý deň len v kasíno eTIPOS.sk

Májové bonusy šité na mieru každý deň len v kasíno eTIPOS.sk

Nuda a stereotyp ti v máji v online kasíno eTIPOS.sk rozhodne nehrozí. Každý deň na teba čakajú skvelé bonusy šité na mieru, tak poď na to a poriadne to roztoč!

Zabi nudu a stereotyp, roztoč to počas mája v kasíno eTIPOS.sk a užívaj si každý deň bonusy šité na mieru. Stačí, že sa každý deň prihlásiš do svojho hracieho konta a zisti, aký bonus na teba práve čaká. Navyše, okrem týchto skvelých bonusov hráš každý deň aj o kasínové jackpoty.

Zlatý multilevel jackpot už zmenil život mnohým hráčom a môže aj tebe. Aktuálne má hodnotu okolo 90 tisíc eur. Cez 40 tisíc eur sa prehupol Amusnet Interactive Jackpot na najvyššej úrovni a okolo 40 000 eur je v hre aj v rámci Royal Jackpotu Tech4Bet.

Počas mája v kasíno eTIPOS.sk každý deň na teba čaká bonusová ponuka šitá na mieru

Zatočila sa ti z tých lukratívnych čiastok hlava? Počkaj, to ešte nie je predsa všetko. V máji beží ďalšia edícia kasínovej ligy s celkovou dotáciou 50 tisíc eur a máš stále šancu ukrojiť si z toho sladkého koláča čo najväčší kúsok. Práve v týchto dňoch (8.5. – 14.5.) prebiehajú Double days, teda dni, počas ktorých zbieraš dvojnásobné body a máš väčšiu šancu ovplyvniť svoje postavenie v rebríčku hráčov.

Bolo na teba tých informácií a čísel viac ako dosť? Tak poďme si to v krátkosti zosumarizovať. Počas mája na teba čaká každý deň bonusová ponuka šitá na mieru, tak nezabudni každý deň na prihlásenie do svojho účtu. Aby si sa mohol dozvedieť, čo ťa čaká práve dnes.

Zabávaj sa so skvelými hrami v kasíno eTIPOS.sk a bojuj o svoj podiel z celkovej dotácie 50 tisíc eur v májovej kasínovej lige. Práve v týchto dňoch prebiehajú Double days, tak neváhaj a poriadne dupni na plynový pedál. A v neposlednom rade nezabúdaj na lukratívne jackpoty, v ktorých bojuješ o čiastky, ktoré môžu zmeniť tvoj život.