Májová kasíno liga je tu! Zabojuj o svoj podiel z dotácie 50 000 € v kasíno eTIPOS.sk

Májová kasíno liga je tu! Zabojuj o svoj podiel z dotácie 50 000 € v kasíno eTIPOS.sk

Máj – lásky čas, ale v tomto prípade to môžeme parafrázovať na máj – zábavy čas. Alebo máj výhier čas? Kasíno eTIPOS.sk štartuje májovú kasíno ligu, tak zabojuj o svoj podiel z dotácie 50 000 €.

Máj je mesiac spájaný s príchodom krajšieho počasia, teplejších dní a prebúdzajúcej sa prírody. Vtáčiky trilkujú, trávička sa zelená a príroda rozkvitá. Rozkvitať ale môže aj tvoje bodové konto v kasínovej lige, ktorú prináša kasíno eTIPOS.sk. Hraj o svoj podiel z celkovej dotácie vo výške 50 000 €.

Kasíno eTIPOS.sk prináša májovú edíciu kasínovej ligy

V májovej edícii nebudú chýbať obľúbené Double days, teda dni, počas ktorých majú nazbierané body dvojnásobnú hodnotu. Upozorňujeme ale, že tento mesiac budú Double days len počas jedného týždňa. Poznač si v kalendári termín od 8. mája do 14. mája. Práve počas týchto dní môžeš zbierať dvojnásobné body a výrazne ovplyvniť celkový rebríček ligy.

Ak si chcete vyskúšať svoje šťastie, potom je tipos práve pre vás.

Ďalší špeciálny týždeň príde v termíne od 22. mája do 28. mája. Počas týchto siedmich dní môžeš získať 10 free spinov za hranie vo večerných turnajoch. Sedem dní s možnosťou získania desiatich spinov prináša možnosť nazbierať celkovo počas týždňa 70 free spinov.

Kasíno eTIPOS.sk prináša počas májovej kasínovej ligy opäť možnosť hneď niekoľkých výhier pre hráčov. Získať môžeš odmeny za svoje postavenie v rebríčku kasínovej ligy, ale zároveň môžeš získať aj niektorý z atraktívnych jackpotov.

Inšpiráciou v tomto smere môže byť šťastný výherca, ktorý len nedávno vyhral Zlatý multilevel jackpot v hodnote 76 115 €. Pritom nehral za žiadne závratné stávky, šťastie mu priniesol spin v hodnote len 16 centov.

V hre sú veľmi zaujímavé jackpotové čiastky, takže sa rozhodne oplatí pokúšať šťastie. Napríklad Zlatý multilevel jackpot už znova atakuje hranicu 60 000 € alebo Tech4Bet Royal Jackpot, ktorý presiahol hodnotu 30 000 €. Zabudnúť nemožno na Amusnet Interactive Jackpot na najvyššej úrovni v hodnote takmer 40 000 €.

Skutočne zaujímavé čiastky, ktoré môžeš získať v rámci jackpotov. A skutočne zaujímavé odmeny ti môže priniesť aj májová kasínová liga v kasíno eTIPOS.sk s celkovou dotáciou 50 000 €. Zabávaj sa, súťaž s ostatnými a vyhrávaj!