Kasíno eTIPOS.sk prináša v kasínovej lige jednu zmenu

Kasíno eTIPOS.sk prináša v kasínovej lige jednu zmenu

Kasíno eTIPOS.sk prináša obľúbenú kasínovú ligu aj v máji. Oproti predošlým edíciám dochádza k zásadnej zmene.

Hrajte svoje obľúbené hry, k tomu merajte sily s ostatnými hráčmi a zabojujte o lukratívnu dotáciu! To všetko prináša obľúbená kasínová liga, pri ktorej hráči v kasíno eTIPOS.sk zažívajú poriadnu dávku adrenalínu a emócií. V máji bude v hre celková dotácia vo výške 40 000 €.

Kasíno eTIPOS.sk prináša jednu zmenu oproti predošlým mesiacom kasínovej ligy

Jednou zásadnou zmenou oproti predošlým edíciám kasínovej ligy je, že Denné super turnaje už viac nebudú. Zostanú iba večerné tematické turnaje a tieto budú predĺžené. To znamená, že ich začiatok bude o hodinu skôr, než sme boli zvyknutí doteraz. Štartovať budú každý večer od 17. hodiny a trvajú do 23:30 hod. Dotácia v týchto turnajoch zostáva nezmenená, teda 800 € počas každého dňa, okrem štvrtka, kedy sa hrá o 1 000 €.

Z predošlej edície kasínovej ligy v kasíno eTIPOS.sk zostáva vychytávka v podobe možnosti získania 10 free spinov za hranie vo večerných turnajoch vo vybraných dňoch. Táto možnosť sa naskytne počas týždňa od 9. mája do 15. mája.

Hráči neprídu ani o Double days, kľúčové dni celej akcie, kedy nazbierané body nadobúdajú dvojnásobnú hodnotu a dokážu výrazne zamiešať celkovým poradím. Kedy tieto „dvojnásobné“ dni ponúknu možnosť vylepšiť svoju pozíciu v májovej kasínovej lige v kasíno eTIPOS.sk? Najskôr v týždni od 16. mája do 22. mája a potom v samotnom závere mesiaca od 28. mája do 31. mája.

Nezabúdajte ani na nadupané jackpoty, o ktoré v spomínanej online herni nikdy nie je núdza. Napríklad Zlatý multilevel jackpot má aktuálne hodnotu takmer 40 000 € alebo EGT jackpot na najvyššej úrovni, ktorý presiahol hodnotu 25 000 €.

Zábava, adrenalín a možnosť parádnych výhier. Aj to je obľúbená kasínová liga. Zapojíte sa?