Chceš byť profesionálny hazardný hráč? TOP 9 tipov ako sa ním stať

Chceš byť profesionálny hazardný hráč? TOP 9 tipov ako sa ním stať

Profesionálny hazardný hráč. Pre mnohých „povolanie“ snov. Robiť to, čo najviac milujete a ešte na tom kráľovsky zarábať. Ako si splniť tento sen? TOP 9 tipov

1. Byť si úplne istý tým, že chcete byť profesionálny hazardný hráč

Vyhliadka živobytia hraním vašej obľúbenej hazardnej hry môže vyzerať na prvý pohľad lákavo. Ale realita, keď sa váš koníček zmení na vašu prácu, môže byť tvrdšia, ako ste si predstavovali.

2. Presne chápať, čomu ste sa upísali

Ak chcete byť profesionálny hazardný hráč na plný úväzok, znamená to, že musíte zarobiť každý cent, ktorý na život potrebujete hazardnými hrami. Hypotéku, auto, jedlo, mobil, služby, oblečenie, cestovanie.

3. Eliminovať slovko „šťastie“ zo svojho slovníka

Šťastie nechajte na dôchodcov, ktorí roztáčajú valce výherných automatov. Pokiaľ sa chcete hazardom živiť, musíte to brať ako biznis a používať techniky na to, aby ste zvýšili výhodu oproti kasínu a dosahovali stabilný zisk.

4. Naučiť sa všetko o manažovaní kapitálu

Excelentný manažment svojho kapitálu je alfou a omegou úspechu v hazardných hrách. Chaotické a impulzívne stávky váš kapitál pochovajú veľmi rýchlo.

Profesionálny hazardný hráč musí spĺňať niekoľko zásadných kritérií

5. Nebyť posadnutý dokonalosťou

Profesionálny hazardný hráč má život ako na hojdačke. Vzostupy striedajú pády. Bez toho to nejde a na to je potrebné sa pripraviť. Prehra je súčasťou hazardu. Skôr či neskôr vás stretne neúspešná séria. Hazardní hráči, ktorí sú posadnutí dokonalosťou, sú odsúdení na celoživotné sklamanie. Frustrácia z prehier či hnev má za následok len ďalšie straty.

6. Zameranie na správnu oblasť hazardu

Niektoré hazardné hry sú vopred odsúdené na neúspech pre hráčov. Nech by ste robili čo chcete, na výherných automatoch sa pravidelne zarábať nedá. Profesionálni hráči sa pohybujú v troch oblastiach hazardu a to poker, športové stávky a blackjack. Sú ľudia, ktorí sa živia tipovaním na konské dostihy či hraním videpokru.

7. Byť neustále motivovaný snahou o stále zlepšovanie

Zostať motivovaný je najdôležitejším aspektom úspechu v akejkoľvek oblasti. Hazard nevynímajúc. Pracujte na odstraňovaní chýb, zdokonaľovaní vašej taktiky, posúvajte sa vpred, zostaňte „hladní“.

8. Správajte sa k hazardu ako k vášmu biznisu

Profesionálny hazardný hráč sa musí správať profesionálne. V každom smere. Musí pristupovať k hazardnému hraniu ako k biznisu. Značiť si úspechy, neúspechy, výsledky, analyzovať jednotlivé postupy.

9. Užívajte si jazdu na „horskej dráhe“

Pri tom všetkom si najmä nezabudnite užívať túto jazdu. Budete čeliť pádom, ktoré spochybnia vašu voľbu stať sa profi hráčom, ale nesmiete poľaviť.