8 znakov, že si profesionálny hazardný hráč (2.)

8 znakov, že si profesionálny hazardný hráč (2.)

Profesionálny hazardný hráč má niekoľko typických znakov. Spoznáš sa v nich aj ty?

Vieš skvele zvládať stres

Hazard môže byť pre niektorých ľudí ťažký, najmä keď sú v hre veľké stávky. Pokiaľ neviete zvládať stres, budete mať osobné aj finančné problémy. Ťažko zvládať náročnosť hazardných hier, pokiaľ musíte riešiť ako splácať hypotéku, z čoho zaplatiť účty, splácať študentské pôžičky či iné životné náklady. Zvládanie stresu možno zdokonaľovať rozličnými vecami, ako napríklad meditácia, športovanie a podobne. Mentálna odolnosť nesmie chýbať žiadnemu úspešnému hazardnému hráčovi, aby bol schopný čeliť tlaku aj náročným situáciám v hre.

Profesionálny hazardný hráč – ďalšie znaky

Užívaš si hru proti ostatným

Profík v hazarde potrebuje zažívať radosť zo súperenia s ostatnými – či už hráčmi alebo bookmakerom. Súťaživosť ďalšou zvyčajnou charakteristickou vlastnosťou, ktorá spája profesionálnych hráčov. Profi gambleri potrebujú zažívať podobné pocity ako športovci, merať sily s ostatnými a porovnávať sa, súťažiť. Aj v hazardných hrách proti dealerovi či bookmakerovi hráči zažívajú pocity súťaživosti.

Stretol si už v minulosti profesionálneho hazardného hráča

Pomáha, ak už poznáte niekoho zo sveta profesionálneho gamblingu. Mnoho profesionálnych hazardných hráčov spája svoje sily, skúsenosti a schopnosti a vytvárajú tímy, v ktorých sa ich výsledky ešte zlepšujú. A možno práve stretnutie s niekým, kto je profíkom v hazarde, vás inšpiruje k tomu, aby ste ním boli aj vy.

Máte veľa voľného času

Profi gambler – povolanie, ktoré vyžaduje veľké množstvo voľného času. Ak stále pracujete na plný úväzok a máte nedostatok voľného času, potom bude pre vás náročné naučiť sa všetko potrebné o hazardných hrách. Pokiaľ sa chcete tejto oblasti seriózne venovať a zdokonaľovať sa, budete potrebovať aspoň 10 hodín týždenne. To by nemal byť problém zvládnuť aj popri práci, rodine či koníčkoch. Pokiaľ to teda s hazardnými hrami myslíte skutočne vážne.

Ak vás zaujíma ruleta, TU nájdete popis systému, pri ktorom stačí vsádzať na jediné číslo.