8 nevýhod, ktorým čelí profesionálny hazardný hráč (2.)

8 nevýhod, ktorým čelí profesionálny hazardný hráč (2.)

V predošlej časti sme vás oboznámili so štyrmi nevýhodami, ktorým čelí každý profesionálny hazardný hráč. V druhej časti vám predstavíme ďalšie.

Ďalšie nevýhody, ktorým čelí profesionálny hazardný hráč

Sériám prehier sa nedá vyhnúť

Ani skvelý hazardný hráč sa sériám prehier jednoducho nedokáže vyhnúť. Postretnú úplne každého. Dokonca aj kasíno 🙂 Je to zákonitosť hazardu, s ktorou sa skúsení hráči vedia vyrovnať. Nováčikovia ale často podliehajú panike a situáciu ešte zhoršia naháňaním strát. Ak dokážete prijať, že straty sú súčasťou rovnice, vaše výsledky budú omnoho lepšie.

Byť profíkom je obrovská výzva

Väčšia, ako sa na prvý pohľad mnohým zdá. Niektorí hráči si myslia, že len naučiť sa počítanie kariet v blackjacku alebo skvelé schopnosti v pokri sú zárukou dlhodobého úspechu. Nie sú! Až časom pochopíte, aká obrovská výzva je byť profesionálny hazardný hráč. Mnohí sa toho zľaknú a nepokračujú. Kto však dokáže vytrvať, bude bohato odmenený.

Aby to fungovalo, potrebujete kopu peňazí

Aby bolo možné na hazarde zarábať, je potrebný obrovský kapitál. Dalo by sa povedať, čím väčší kapitál, tým stabilnejší a väčší zisk.

Stres zabíja

Profesionálny hazardný hráč čelí obrovskému tlaku. Od jeho úspechov/neúspechov v kasíne závisí jeho živobytie. A nielen jeho, ale často aj celej rodiny. Pracujte na mentálnej stránke, aby ste obmedzili čo najviac negatívne účinky stresu.

TU si môžete prečítať 5 vecí, ktoré neúspešní hazardní hráči robia a tí úspešní NIE.