Progresívny systém 1-3-2-6 pre Black Jack

Progresívny systém 1-3-2-6 pre Black Jack

Možno to vyzerá na prvý pohľad zložito, no verte, že systém 1-3-2-6 pre Black Jack je veľmi jednoduchý. A čo je hlavné – aj veľmi účinný.

Ak nie ste rekreačným hráčom a chcete hrať Black Jack nielen pre zábavu, ale aj pre zárobok, nebudete môcť hrať na náhodu, ale musíte zvoliť systém. Systém, ktorý si dokážete osvojiť, vhodne a dlhodobo aplikovať a ktorý vám pomôže dosahovať dobré výsledky.

Progresívny systém 1-3-2-6 pre Black Jack

Takým systémom môže byť napríklad progresívny koncept 1-3-2-6. Stratégia stávok pri tomto systéme vychádza z toho, či ste pri predošlej stávke vyhrali alebo prehrali. Od toho sa odvíja nasledovný vklad.

Poznáme dvojúrovňový a päťúrovňový progresívny systém stávok.

Pri dvojúrovňovom progresívnom systéme stávok si dopredu stanovíte minimálnu a maximálnu výšku stávok. V prípade prehry stavíte v nasledujúcom kole minimálnu. V prípade výhry maximálnu.

Pri päťúrovňovom progresívnom systéme stávok v Black Jack je dopredu potrebné si zvoliť 5 úrovní stávok (ako ste sa možno dovtípili z názvu tohto konceptu). Napríklad si zvolíte stávky 5- 10 – 15 – 20 -25 eur. V hre postupujeme podľa vzorca 1-2-3-4-5-1-2-3. Tieto čísla vyjadrujú násobky základnej stávky. Teda spomínaných 5- 10 – 15 – 20 – 25 eur.

Začínate hru na základnej stávke, ktorú ste si predom stanovili. V prípade výhry postúpite na ďalšiu stanovenú stávku v systéme. V prípade prehry sa vraciate na základnú stávku, teda v našom prípade 5 eur. Jednoduché, však?

Príklad aplikácie päťúrovňového progresívneho systému v praxi

Pre istotu si to uvedieme ešte aj na príklade:

Ideme hrať Black Jack. Zvolíme si päťúrovňový progresívny systém. Zvolíme si stávky 5 – 10 – 15 – 20 – 25 eur.

Stavíme základnú stávku 5 eur. Vyhráme 10 eur.

Stavíme vyhratých 10 eur. Ak vyhráme – 20 eur, zoberieme si bokom základnú stávku 5 eur a zvyšných 15 eur znova vsadíme.

Vsadíme 15 eur. Ak vyhráme – 30 eur – znova odoberieme základnú stávku 5 eur a zvyšok, v tomto prípade 25 eur, znova vsadíme.

Po piatich výhrach séria končí a začíname odznova na základnej stávke 5 eur. Necháme si celú nadobudnutú výhru, ktorá po piatich úspešných kolách nadobudne slušné parametre.