Mystery týždeň v MonacoBet: Aká tajomná odmena na teba čaká?

Mystery týždeň v MonacoBet: Aká tajomná odmena na teba čaká?

Online kasíno MonacoBet pripravilo pre milovníkov hazardnej zábavy Mystery týždeň. Počas tejto akcie sú pre teba nachystané zaujímavé a tajomné odmeny.

Máš rád prekvapenia? Kasíno MonacoBet prináša v týždni od 18. júla do 24. júla pre hráčov zaujímavý a tajomný Mystery týždeň. Splň podmienky a nechaj sa prekvapiť, aká atraktívna odmena na teba čaká.

Mystery týždeň v kasíne MonacoBet

Pri prvom spustení hry v deň akcie sa zobrazí banner, ktorý odhalí, aký bonus môžete získať. Každý deň sa hrá o inú, jedinečnú a tajomnú odmenu.

Podmienky získania bonusu sú úplne jednoduché. Pretočiť na valcových hrách v deň trvania akcie minimálne 20 €. Počítajú sa stávky s minimálnou hodnotou zatočenia 0,10 €. Bonus možno získať len raz denne.

Online kasíno MonacoBet prináša hráčom veľa kvalitnej zábavy a rozmanitosti. Pravidelne sa môžu stretávať s tematickými týždňami ako napríklad Ohnivý týždeň, Antický týždeň, Divoký týždeň či aktuálne Mystery týždeň.

Okrem toho spomínaná online herňa neustále rozširuje svoju ponuku výherných automatov. Nedávno rozšírilo ponuku o deväť nových slotov z dielne spoločnosti Tech4Bet.

Navyše v MonacoBet sa môžeme stretávať aj s ďalšou zaujímavou akciou Happy Days. Obľúbená akcia, počas ktorej možno získať každý deň 5-eurový bonus.

Nechaj sa zlákať tajomnou atmosférou a užívaj si počas akcie Mystery týždeň zaujímavé, rúškom záhadnosti opradené odmeny.

Nielen o stále nové hry v ponuke kasína MonacoBet či atraktívne promo akcie a tematické týždne nie je núdza. V spomínanej online herni padajú aj fantastické výhry, ktoré dokážu zmeniť život. Napríklad nedávno užívateľ s nickom kaj***40 vyhral za 825 € neuveriteľných 64 tisíc €!

Skutočne famózny zásah, veď v prepočte na niekdajšie slovenské koruny by to boli zhruba dva milióny.