Nový výrobca GameArt v kasíne MonacoBet! Užite si deväť noviniek

Nový výrobca GameArt v kasíne MonacoBet! Užite si deväť noviniek

Online kasíno MonacoBet pridalo do svojej ponuky sloty od nového výrobcu GameArt. Hráči si môžu užiť deväť noviniek!

Kto je GameArt?

GameArt je popredným poskytovateľom vysokokvalitných digitálnych hier. Dodáva sloty s najmodernejšou grafikou a svetovej triedy. Je to nový, ale ocenený poskytovateľ digitálnych hier. Napriek tomu, že na trhu nie je dlho, tak má vo svojom portfóliu k dispozícii obrovské množstvo produktov. Využíva inovatívne myslenie a kreativitu pri vytváraní svojich hier. Spoločnosť GameArt bola založená v roku 2013.

Deväť noviniek v ponuke online kasína MonacoBet

Odteraz sa budete v online kasíne MonacoBet stretávať aj s výhernými slotmi od spoločnosti GameArt. Pribudlo deväť nových hier a konkrétne: African Sunset 2, Piggy Holmes, Apocalypse Quest, Dawn of Olympus, Ali Baba´s Riches, Diego: El Pibe de Oro, Nefertiti´s Nile či Rosh: Immortality Cube Megaways.

Piggy Holmes

V krátkosti vám predstavíme jednu z noviniek od GameArt v online kasíne MonacoBet a to slot Piggy Holmes. Kto by nepoznal slávneho detektíva Sherlocka Holmesa? V tomto prípade sa do vyšetrovania púšťa prasiatko.

Preskúmajte zahmlené, lampami osvetlené vydláždené ulice viktoriánskeho Londýna. Roztočte päť valcov so symbolmi ako napríklad lupa, revolver, putá alebo typická fajka! Symbol Piggy Holmes je wild a dokáže nahradiť všetky ostatné symboly, okrem Scatter a Golden Piggy Coin.

Keď sa na valcoch zjaví 6 alebo viac Golden Piggy Coins, tak sa spustí funkcia Piggy Respins. Bežné valce nahradia špeciálne valce pozostávajúce iba z Golden Piggy Coins. Môžete vyhrať malý, mini, veľký alebo Grand Jackpot. Začínate s troma respinmi, všetky mince zostanú na obrazovke až kým sa neodohrajú všetky respiny.

Zakaždým, keď sa objaví ďalší symbol Golden Piggy Coin, tak sa počet respinov upraví na tri. Ak vyplníte všetkých 15 slotov, tak vyhrávate Grand Jackpot!

Ak počas hlavnej hry nájdete na valcoch 3 špeciálne symboly Piggy Scatter, spustíte 6 otočení zadarmo (free spinov). Používa sa unikátna výplatná tabuľka a valce dva, tri a štyri sa zmenia na Mega Symbol. Keď sa objaví Mega Piggy Scatter, tak pribudnú ďalšie tri voľné otočenia. Ďalšie extra spiny sú neobmedzené.

Ako vidíte, originalita slotu Piggy Holmes nechýba. Množstvo zábavy si užijete aj s ďalšími novinkami od spoločnosti GameArt v online kasíne MonacoBet. V septembri rozšírilo spomínané kasíno svoju ponuku aj o 20 nových hier od spoločnosti Apollo Games.