MonacoBet prináša svieži hit: Užite si Ovocný týždeň

MonacoBet prináša svieži hit: Užite si Ovocný týždeň

Kasíno MonacoBet servíruje milovníkom hazardnej zábavy sviežu porciu vitamínov a pre niektorých aj peňazí. Užite si Ovocný týždeň!

MonacoBet pokračuje v zaujímavých promo akciách, ktoré si priaznivci hazardnej zábavy veľmi obľúbili. Tentoraz je tu Ovocný týždeň a s ním nielen nádielka vitamínov, ale aj možnosť parádnych výhier. Akcia prebieha v týždni od pondelka 23. mája do nedele 29. mája 2022.

Ovocný týždeň v MonacoBet, každý deň v hre 20 free spinov

Každý deň je v hre 20 free spinov a tento denný bonus môžete získať aj vy. Stačí vám na to v jednotlivé dni počas trvania akcie Ovocný týždeň pretočiť na valcových hrách v kasíno MonacoBet minimálne čiastku 15 € s minimálnou hodnotou vkladu na spin 0,30 €.

Po splnení uvedených kritérií získate denný bonus vo forme 20 voľných roztočení. Tieto free spiny môžete využiť na vybranej hre dňa. Denný bonus 20 free spinov môžete získať len jedenkrát za jeden deň.

Nakoľko ide o Ovocný týždeň, vybrané hry dňa majú ovocnú tematiku. V pondelok môžete získané free spiny premeniť eventuálne na životnú výhru v slote 6 Fruits. Utorok patrí slotu Fruit od Synot Games a v stredu bude hrou dňa Dicey Fruits.

Pri ovocí, samozrejme, zostaneme aj počas zvyšných dní trvania akcie v kasíne MonacoBet. Vo štvrtok možno pretočiť získané voľné spiny na výhernom automate Fruiti X. V piatok budeme ladiť na víkendovú nôtu s obľúbeným slotom Fruit Awards 81 Ways. Slot Fruiti XX prináša možnosť pretočenia free spinov v sobotu a v nedeľu akciu Ovocný týždeň uzatvára slot Fruity Gold.