Hi-Low počítací systém v Black Jacku

Hi-Low počítací systém v Black Jacku

Hi-Low počítací systém v Black Jacku vás môže dostať do výhody oproti kasínu. Pokiaľ ho ovládate a viete aplikovať v praxi, výrazne zvýšite svoju šancu uspieť.

Počítacie systémy v Black Jacku dostávajú hráčov oproti kasínam do značnej výhody. V princípe ide o to, že hráč sleduje karty, ktoré už boli z balíčku vytiahnuté. Na základe toho predpokladá, aké karty v balíčku ešte zostávajú. A z toho odvodí optimálnu výšku svojej stávky.

Počítacie systémy sa účinnejšie aplikujú pri hraní Black Jack online, pretože v živých kasínach nie je táto metodika úplne vítaná a ak sa náhodou prezradíte, môžete byť od stola aj vykázaný. No pri hraní online nikto nemôže tušiť, či počítate karty alebo nie.

V čom spočíva Hi-Low počítací systém v Black Jacku?

Vďaka tomuto konceptu dokážete karty počítať efektívne a rýchlo. Jednotlivým kartám priradíte hodnotu odlišnú od reálnej hodnoty daných kariet.

Eso, kráľ, kráľovná, chlapec a 10 majú hodnotu -1

Karty s hodnotou 9, 8 a 7 majú hodnotu 0

Karty s hodnotou 6, 5, 4, 3 a 2 majú hodnotu +1

Tento počítací systém vám umožní mať prehľad o tom, či sú v zostávajúcom balíčku prevažne vyššie alebo nižšie kartové hodnoty.

Budete si postupne počítať odkryté karty podľa vyššie uvedených priradených hodnôt. Keď sa súčet nakloní výrazne na zápornú alebo kladnú stranu, máte účinný tromf v rukáve a viete, ako optimálne reagovať, čo sa vkladu týka.

V prípade, že hodnota pri počítaní je výrazne kladná, znamená to, že v balíčku zostáva viac vysokých kariet. To vám velí staviť vyššie čiastky, pretože pravdepodobnosť hovorí jasnou rečou a to, že nastal ten správny moment na výhru.