Zlé návyky v Black Jacku, ktoré by ste mali zlomiť (2.)

Zlé návyky v Black Jacku, ktoré by ste mali zlomiť (2.)

Druhý diel série Zlé návyky v Black Jacku, v ktorom sa dozviete ďalšie veci, ktorým by ste sa mali vyhnúť, ak chcete byť v tejto hre úspešný.

Ďalšie zlé návyky v Black Jacku, ktoré vás môžu vážne ohroziť

Málo otvorený prístup ku konštruktívnej kritike

Jednou z vecí, ktoré nováčikovia nemôžu pochopiť je kultúra Black Jacku. Mnoho hráčov bohužiaľ verí, že spôsob, akým ostatní hráči hrajú túto hru, môže ovplyvniť aj ich výsledky.

Aj keď to tak nie je, znamená to, že keď urobíte chybu, ostatní hráči vám môžu chcieť radiť. Jasný znak hrozného hráča Black Jacku je neschopnosť zvládnuť akúkoľvek formu kritiky.

Nikto nemá rád, keď mu niekto hovorí, že sa mýli. Ak vám však niekto ponúka bezplatné poradenstvo, mali by ste pravdepodobne zvážiť jeho využitie.

V týchto typoch herných situácií je vždy najlepšie všetko overiť. Dezinformácie sú v kasínach bežné. Ale dajte si poradiť, najmä od skúsenejších či lepších hráčov.

Nechať si zruinovať náladu úspechom iných hráčov

Nechajte emócie pred vstupom do kasína. Nepredvídateľné zmeny nálad sú najhorším priateľom každého hazardného hráča, ktoré vás oberú o peniaze.

Kontrola emócií je dôležitá aj pri nasledovnej situácii. Ak sa niekomu pri vašom stole enormne darí, nenechajte sa jeho úspechom frustrovať. Nováčikovia, najmä mladší, majú tendenciu nechať sa znechutiť úspechom iných hráčov.

Snažte sa udržiavať si pokojnú myseľ a nevšímať si príliš úspechy či neúspechy iných hráčov. Sústreďte sa na seba.

Používanie hazardných hier ako zámienky na pitie

Medzi najčastejšie zlé návyky v Black Jacku ale týka sa to aj ostatných hazardných hier patrí ospravedlňovanie svojho pitia pod zámienkou gamblingu.

Nepodliehajte pokušeniu drinkov zadarmo. Pár drinkov je ešte OK, no po tých môžete veľmi rýchlo stratiť kontrolu nad svojimi emóciami, svojimi rozhodnutiami, svojou hrou. A bude vás to stáť veľa peňazí, to mi verte.

Opitý hráč nikdy nebude úspešný (alebo v minimálnom percente prípadov). Väčšinou robia pri Black Jack stoloch hlúpe chyby, ktoré ich vyjdú draho.