Rozpáli vás do biela! Erica Lindgren – legenda Black Jacku

Rozpáli vás do biela! Erica Lindgren – legenda Black Jacku

Za slobodna Erica Schoenberg. Aktuálne už Erica Lindgren. Legenda Black Jacku, ktorá sa neskôr dala na poker. Toto je jej príbeh.

Erica Lindgren búra všetky mýty a stereotypy o hazardných hráčoch. Či hráčoch Black Jacku. Profesionálov v kartových hrách by ste si určite nepredstavovali v takom prevedení.

Rodáčka z Akronu v Ohiu však vyvracia všetky predstavy. „Black Jack babe“. Tak znela jej prezývka. Nielenže upúta pozornosť svojou krásou, ale aj úspechom v hazardných hrách.

Erica Lindgren – zrod blackjackovej legendy

V piatich rokoch vedela hrať Black Jack a poker. Skorý začiatok. Ako pri profesionálnom športe to ale rozhodne nie je na škodu. Práve naopak.

Krásne baby sa často v puberte nechajú zlákať na iné cestičky. Prvé lásky, diskotéky a podobne. No Erica Lindgren, v tom čase ešte Schoenberg, sa neustále venovala zdokonaľovaniu svojich zručností v kartách.

Mala dvadsať, keď nadviazala kontakt s členmi MIT Black Jack tímu. Jeho členovia krásnu blondínku zasvätili do tajov počítania kariet. Vyhrala svoj prvý Black Jack turnaj, zhruba 2 000 dolárov.

Neustále na sebe pracovala a vyhrávala jeden turnaj v Black Jacku za druhým. Jej úspech závratne stúpal.

Jej krása a schopnosti v Black Jacku neušli pozornosti televíznej stanice CBS. Erica Lindgren dostala šancu v Ultimate Blackjack Tour. Obsadila druhé miesto a jej sláva naberala na obrátkach.

Zažiarila na televíznych obrazovkách a ponuka do World Series of Blackjack, ďalšej TV šou, nenechala na seba dlho čakať. Účinkovala v druhej aj tretej sérii.

Presedlala na poker, vďaka čomu si našla manžela

Popularita Black Jacku časom postupne klesá. Podobne to bolo aj u Ericy.

Erica Lindberg presedlala na poker. Žiari aj v tejto hre. Stačí spomenúť 16. miesto z WPT Championship z roku 2006, za ktoré inkasovala 117 165 dolárov.

Alebo výhru na Mandalay Bay Poker Championship (105 875 dolárov). Či tretie miesto na WSOP No-Limit turnaja s buy-inom 1500 dolárov (267 646 dolárov).

Erica Lindberg nielenže vo svete pokeru získava parádne výhry, ale našla v ňom aj svojho manžela Ericka Lindgrena.

Ako vidieť, do tajov kartových hier už zasväcuje aj svojho syna:

&nbsp