Black Jack online

Black Jack online

Black Jack online je chuťovkou pre všetkých gurmánov hazardu, ktorí chcú stráviť napínavé chvíle plné adrenalínu a zabojovať o výhru.

Black Jack online aj v kamenných kasínach

Black Jack v online priestore aj v kamenných kasínach je kartová hra, ktorá sa často nazýva aj „21“. Pravidlami sa podobá na hru „oko“. Názov hry vznikol podľa bonusu vyplácaného na základe kombinácie čiernych symbolov A a J. Bonus už v súčasnosti neplatí, ale názov hry, ktorý podľa neho vznikol, zostal do dnes.

Black Jack sa dá natrénovať

Ide o hazardnú hru a teda aj tu vstupuje do konečného výsledku veľký prvok náhody. Ale Black Jack sa dá natrénovať. Najlepšie na to je začať hrať Black Jack online zadarmo, pre zábavu, bez vkladov. S pribúdajúcimi skúsenosťami odhalíte taje tejto zaujímavej hry a budete vedieť lepšie reagovať na jednotlivé situácie. Na internete si viete násjť rôzne tabuľky, v ktorých sú všetky kombinácie kariet a určené z nich najlepšie ťahy. Dôkladne si naštudujte všetky stratégie, ktoré sa v tejto kartovej hre využívajú a najmä ich trénujte v praxi pri konkrétnych situáciách. Len tréning robí majstra.

Pravidlá

Pravidlá sa pri každom online kasíne alebo kamennom kasíne môžu jemne líšiť. Preto je vždy dobré dopredu si ich overiť. Black Jack online možno hrať proti reálnym ľuďom alebo proti počítaču. Víťazom sa stáva ten, kto má vyšší súčet kariet na ruke, no nesmie prekročiť súčet 21. Karty od 2 do 10 majú rovnakú hodnotu pri súčte. Karty J, Q a K majú hodnotu 10. Eso môže mať hodnotu 1 alebo 11. Každý hráč dostáva na začiatku hry dve karty. Podľa toho, aké sú, sa hráč rozhoduje, či si zoberie ďalšiu kartu alebo zostane na tých, ktoré dostal. Je možné aj sa vzdať, no v tomto prípade hráč prichádza o polovicu stávky. Podrobné pravidlá je vhodné si vždy uveriť u konkrétneho online kasína pred začiatkom hry.