V kasíno eTIPOS.sk sa prepisovala história! Padol najvyšší EGT jackpot, šťastný výherca má 70 000 €

V kasíno eTIPOS.sk sa prepisovala história! Padol najvyšší EGT jackpot, šťastný výherca má 70 000 €

Začiatok nového roka ako z veľkej knihy! V kasíno eTIPOS.sk padol historicky najvyšší EGT jackpot, šťastný výherca vstúpil do roku 2023 s výhrou 70 000 €.

Tomu sa povie vstúpiť do nového roka šťastnou nohou! Výherca s menom Xpe*** v kasíno eTIPOS.sk získal historicky najvyšší EGT jackpot. Vyhral neuveriteľných 70 096 € a lepší štart roku 2023 si zaiste nedokázal ani len predstaviť.

Kasíno eTIPOS.sk hlási rekordný EGT jackpot, šťastný výherca bral 70 000 €

Zaujímavosťou je, že doterajší rekord v EGT jackpote bol prekonaný o zhruba 20 000 €. V polovici októbra minulého roka padol doterajší rekord a to vo výške 50 229 €.

Ako sa zrodila historicky najvyššia výhra v EGT jackpote v kasíno eTIPOS.sk?

Etipos sk prináša vzrušenie kasína priamo k vám.

Šťastný výherca sa po vianočných a novoročných sviatkoch rozhodol pre chvíle relaxu a adrenalínu s obľúbenou hrou 100 Burning Hot. Tento ovocný slot si zapamätá určite navždy, keďže mu priniesol životnú výhru. Nehral síce za jedno či dve eurá na roztočenie, ale väčšia stávka sa mu v tomto prípade oplatila.

Ak vás tento šťastný výherca a jeho príbeh, ktorý prepisoval históriu v online kasíno eTIPOS.sk zaujal či dokonca inšpiroval, neváhajte. Roztočte valce a zabojujte o niektorý ďalší zaujímavý jackpot, o ktoré v spomínanej online herni nie je nikdy núdza.

O zhruba 30 000 € hráš v Zlatom multilevel jackpote a aj EGT jackpot na najvyššej úrovni aktuálne prináša možnosť bojovať o zhruba 25 000 €. Viac ako 20 000 € v hre aj v Synot Progressive bonuse na diamantovej úrovni.

Pestrá ponuka hier, atraktívne akcie a nadupané jackpoty. To je silný trojlístok lákadiel, ktoré ti prináša kasíno eTIPOS.sk. Ako sa zvykne hovoriť: kto neskúša svoje šťastie, nemôže vyhrať. Platí to do bodky a svoje by o tom vedel hovoriť hráč Xpe***.

Aj ty môžeš byť ten, kto prepisuje históriu! Vyber si svoju obľúbenú hru, zabávaj sa a možno aj na teba sa usmeje Pani Šťastena, ktorá plní sny, rovnako ako ich plní aj kasíno eTIPOS.sk. Tak neváhaj, roztoč valce a hraj!